Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Twilight The Best Forum Empty Twilight The Best Forum Mon Feb 22, 2010 6:19 pm

AmynnaC

AmynnaC

Regularan Član
Regularan Član
Ime foruma: Twilight The Best Forum
Link: www.twilightthebest.com
Opis: Forum o twilight sagi
Kolika je starost foruma: 3 i po mjeseca

Korisnicno ime: FoFpregled
Password: pregled


btw. ako moze da nam pregleda (c)micy i Mixiii


Hvala Vam !! Smile



Last edited by AmynnaC on Sat Feb 27, 2010 2:17 pm; edited 1 time in total

2Twilight The Best Forum Empty Re: Twilight The Best Forum Tue Feb 23, 2010 6:24 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Dodato na listu za preglede

3Twilight The Best Forum Empty Re: Twilight The Best Forum Wed Feb 24, 2010 5:49 pm

AmynnaC

AmynnaC

Regularan Član
Regularan Član
Ok!
tnx.

4Twilight The Best Forum Empty Re: Twilight The Best Forum Mon Mar 01, 2010 4:15 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
~Pregled za Twilight The Best Foruma~


Prvi utisak


Aktivnost:Za 3 i po meseca 333 člana i 19 000 postova je solidan broj.Mada sa tolikim brojem članova broj postova je mogao biti mnogo,mnogo veći.
Ocena:4/5


Stil:Look je nežan,miran,ne bole oči od njega.Logo je mnogo lep mada ste mogli na njega da dodate još po nekog člana iz Twilighta.Navigacija je mnogo lepa,kao i WIO.Ikonice su mogle da budu drukčije,ove baš ne idu za twilight.
Ocena:4/5

Ukupna ocena:8/10




Uređenost

Organizacija:Forum je veoma lepo organizovan.Pravila su lepo smišljena i napisana,ali imate mnogo pravila(za urednike,članove,postavljanje slika)Sva ta pravia sastavite i napišite u jednoj temi.
Ocena:4/5


Dužina Indexa:Index je veoma lepo organizovan.Stavite da se ispod svakog foruma vide koji podforumi se nalaze u njemu.Takođe uklonite ono da piše ko je moderator foruma,samo vam produžava index.
Ocena:4/5

Ukupna ocena:8/10




Dizajn

Boje:Kao što sam već rekao,boje su nežne,lepo usklađene i ne bole oči od njih.
Ocena:10/10


Slike:Slike su veoma lepe,onaj ko ih je pravio stvarno zna kako da učini look foruma boljim.Veličine slika se uklapaju u standarde.Jedina zamerka je to što ikonice nisu pravljene,nego su stavljene od Hitskina,koje baš i ne idu uz Twilight.
Ocena:9/10

Ukupna ocena:19/20




Uredništvo i Aktivnost

Broj urednika i profesionalnost:4 urednika i 3 admina,pa za forum od 333 člana je ok.Mada ja bih preporučio 3 urednika i 3 admina.Urednici ne pišu fenserski(sh,ch,zh itd) i to mi se sviđa.
Ocena:14/15


Aktivnost urednika:Pa admini su veoma aktivni ali to nažalost ne mogu reći za urednike(Martina_Forks , twilight-ever) Podstaknite ih da više pišu.
Ocena:13/15


Broj članova i postova:Kao što sam već rekao,sa 333 člana broj postova bi mogao da bude mnogo veći.Smislite nešto novo što će članove da mami da pišu.
Ocena:14/15


Dnevno postovanje:Pa forum dnevno poseti mnogo članova i svaki napiše po 20-ak postova što je odlično.Nastavite ovako!
Ocena:15/15

Ukupna ocena:56/60



Ukupno:91/100


Komentar:
Ocena je veoma dobra,štaviše odlična..Ispravite ono što sam vam rekao i sledeći put će biti veća Smile Nadam se da ti se pregled sviđa.
Pozz,CyBeR

5Twilight The Best Forum Empty Re: Twilight The Best Forum Mon Mar 01, 2010 4:33 pm

AmynnaC

AmynnaC

Regularan Član
Regularan Član
Nije lose, mada uvijek moze bolje. :DD

Potrudit cu se da ispravim sve sto si naveo, ii hvala za pregled.

Zoopp. Twilight The Best Forum 81549

6Twilight The Best Forum Empty Re: Twilight The Best Forum Mon Mar 01, 2010 4:38 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Da li si zadovoljna pregledom? Mislim, da znam da li da zaključam temu.. mada.. po meni je pregled odličan.. čak se mogu i složiti sa Markom Smile Poslušaj ga.. upaliće Smile Mislim, uvek upali Smile Saveti se nikada ne odbijaju.. zz

7Twilight The Best Forum Empty Re: Twilight The Best Forum Mon Mar 01, 2010 4:42 pm

AmynnaC

AmynnaC

Regularan Član
Regularan Član
Da, može lock!

ii naravno da hocu..
i prijavila sam forum da dobijem savjete, da znam sta da ispravim.

hvala.

8Twilight The Best Forum Empty Re: Twilight The Best Forum Mon Mar 01, 2010 4:51 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Hehe, drago mi je Smile

-> Završeni pregledi..



Btw, pošto pisac nije radio pregled, novac ti se ne uzima Smile

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com