Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Ot bend Sun Apr 19, 2009 10:11 pm

Dachkitza

Dachkitza

Novajlija
Novajlija
Ime foruma: Ot bend 4ever
Link: www.otbend.darkbb.com
Opis:forum za swe fanowe ot benda .... Smile
Kolika je starost foruma: oko 1,5 mesec ..

2Završeno Re: Ot bend Mon Apr 20, 2009 2:45 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Prvi utisak


  • Aktivnost:Lista konektovanih nije loša ali uvek može bolje. Za mesec i po 144 člana, ni to nije lose.
    Savet: Pošaljite mejl svim članovima i napišite novosti na forumu pa i koliko vas ima. Kako biste podigli aktivnost!
    Skor: 4/5
  • Izgled:
    Savet:Ikonice za nove, stare i zakljucane forume treba smanjiti kako ljudi ne bi scrolovali na dole dugo.. Ko je on line slika je velika. Može to i manje. Sve u svemu pozadina mi se ne svidja uopšte
    Skor: 3/5

    Prvi utisak total: 7/10

    Skin:

  • Boje:Crna boja se super uklapa uz forum mada mislim da bi trebalo ukloniti ovu šljašteću pozadinu.
    Skor: 8/10
  • Slike:Logo je ok, slika who's on line treba da bude manja. Ikonice bi trebalo lepše osmisliti i malo manje blještavog efekta. Predlažem ubacivanje navigacijonih ikonica i možda prelazak foruma na phpbb3
    Skor: 8/10

    Total: 16/20

    Layout:

  • Organizacija kategorija: Mislim da bi trebalo da se malo nešto izmeni, zbog doze profesionalizma predlažem da svaku kategoriju lepo gramatički opišete i da koristite č,ć,š,đ,ž slova. Daćete utisak profesionalnog foruma. Trebalo bi staviti opis svake kategorije, a ne samo nekih. Neke od njih se mogu spojiti. Jer ih ima previše. Suviše je spama n forumu. Mnogi se obaziru samo na brojke a ne na kvalitet. Morate da malo grupišete te kategorije jer više ima poruka u of topicu
    Skor: 12/20

tyle


Uredništvo:

  • Ekipa:Imate tri administratora i dva urednika? Predlazem da napravite takmicenje za urednika kao bi vas bilo 3:3. Takodje cete time motivisati clanove da vise pisu.
    Skor: 4/5
  • Aktivnost ekipe: Adminima svaka cast, ali moderatora nigde ne vidim.
    Skor: 4/5
  • Ozbiljnost:Uopšte nema ozbiljnosti. Ne kapiram kako nekome možete vi bez brava da menjate nick. To mi se ne svidja i takvo upravljanje admin powerom će uništiti forum.
    Skor: 1/5
    Total: 9/15

    Aktivnost:

  • Broj poruka dnevno:Mnogi od delova foruma su neaktivni. JEdva da imate neke poruke u određenim delovima, ali je zato off topic pun.
    Skor: 10/20
  • Broj članova:144 za mesec i po je dobro. Može se reći i da je super. Ali samo 20-ak su aktivni i pišu.
    Skor: 8/10
  • Pisanje na forumu: 15000 poruka za mesec i po? To je ok, ali jedva da vidim da neko piše u delovima o BENDU
    Skor: 3/5

    Total: 21/35


UKUPAN SKOR:
65/100

3Završeno Re: Ot bend Fri Apr 24, 2009 8:11 pm

Dachkitza

Dachkitza

Novajlija
Novajlija
e super, a sad smo promenili look, i tako neke sttwari mogu opet da napishe to za pregled ...?? plsss xD

4Završeno Re: Ot bend Fri Apr 24, 2009 8:26 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Moze ali sacekaj neko vreme... Jeste da si se popravila, verujem, ali sacekaj makar 10 dana!

5Završeno Re: Ot bend Fri Apr 24, 2009 9:37 pm

Dachkitza

Dachkitza

Novajlija
Novajlija
ok .... znachi 29. ... xD

6Završeno Re: Ot bend Fri Apr 24, 2009 11:03 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
mozda ja stignem ranije da ti uradim Wink

7Završeno Re: Ot bend Sat Apr 25, 2009 6:54 pm

_.Sweety.Doll._

_.Sweety.Doll._

Senior
Senior
oke...A kada ce onda otprilike da bude? xD

8Završeno Re: Ot bend Sun Apr 26, 2009 10:09 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
~Pregled za OT Band~

PRVI UTISAK:

~ Svidja mi se! Veoma! Boje uklopljene! Baner dobro odradjen, u stilu s temom! Ikonice isto lepe! Sjajno!
~ Prilicno aktivan forum, sa veoma aktivnim clanovima
~ Nisam sigurna da li ja kao neregistrovana ne mogu da vidim pola foruma ili vi zaista imate samo ovako malo podforuma!
~ Who is online slika bi mogla malo da se suzi, mislim da je presiroka i suzava box sa informacijama ko je trenutno online.
~ Savet: Pa kao sto vec rekoh Who is online slika treba da se suzi, tj. smanji!
~ Svidja mi se sto nemate puno off topic kategorija, ali ipak mozete jos koju da otvorite!
~ Ocena: 9/10

IZGLED:

~ Baner je nesto sto je vrlo vazno na svakom forumu. A kod vas je skoro savrsen, mozda bi ga ipak trebalo malcice smanjiti, al super je.
~ Preporucujem da se napravi box za reklame, tj. za razmenu banera kako bi se foum dalje sirio i reklamirao. Samo povedite racuna da od svih koji reklamiraju trazite banere iste velicine i ne prevelike.
~ Ikonice su dobre, mozda malo smanjiti, mada nije neophodno! Sasvim se uklapaju!
~ Dopada mi se mnogo sto forum ne dreci, a na svakom koraku su takvi forumi, to je potpuno bezukusno. Vas forum naprotiv ima mirne boje, dobro uskladjene.
~ Zelena slova su potpuno u tonu, dizajn je odlicno uspeo!
~ Za podforume sam vam vec rekla, dopada mi se sto je malo off topica, ali mozete ipak jos koji da otvorite.
~ Pravopis se postuje, sto je retko i prijatno sam iznenadjena!
~ Savet: Napravite reklamni box i obavezno uskladite box sa reklamnim banerima prijateljskih sajtova, tj. zatrazite od svih banere iste velicine kako bi bili skladni i jednaki.
Mozete otvoriti jos koji podforum off topic cisto radi zabave, ali nije neophodno.
~ Ocena: 18/20

STIL:

~ Dopada mi se sto boje ne bljeste, i sto ne sljasti forum, bas prija oku.
~ Stil je odlican, savrseno uskladjen, bravo!
~ Nazalost ne mogu da vidim smajlice, a oni su bitan faktor! Ubuduce nam omogucite da udjemo na forum da bi ga komplet pregledali!
~ Savet: Savetujem da za smajlice ne stavljate velike slike itd...Vec male i uredne, jer oni sluze kao dodatak pisanju a ne da bi se stavljale slike na forum. Nazalost ne mogu da vam vidim smajlice, ali nadam se da su dobri Wink
~ Otvorite chat box gde bi clanovi mogli da chatuju, imate dosta clanova i to bi zaista bila prava stvar! Samo pazite da uklopite i boju chat boxa u forum.
~ Ocena: 18/20

UREDNIŠTVO:

~ Dodajte neki zabavni podforum (kategoriju).
~ Nisam zapazila pravilnik, a to je prvo sto treba da bude na svakom forumu. Obavezno ga otovrite! I pazite da se on obavezno postuje!
~ Ne razumem zasto imate 4 administratora i 4 urednika od kojih su dvoje administratori...Trebalo bi da bude ili manje admina ili vise modova, ne valja da je previse glavnokomandujucih.
~ Nemam pristup porukama na forumu pa ne mogu da kazem kako upravljate.
~ Savet: Podforumi- da se ne ponavljam vise, znate sta vam je ciniti.
Obavezno sastaviti odgovarajuci pravilnik koji ce se morati postovati!
Savetujem vam da organizujete izbor za moderatore. Na taj nacin dobicete ekipu a i podstaci cete clanove da budu aktivniji i da se trude! Ili eventualno da otpustite nekog admina, al to je sad glupo uraditi i neposteno.
Sledeci put nam omogucite potpuni pristup forumu da bi smo objektivno ocenili forum.
~ Ocena: 10/15

AKTIVNOST:

~ Dosta clanova...Ali uvek moze bolje i vise, a ovaj forum to definitivno zasluzuje.
~ Medjutim, moram da kazem da imate aktivne clanove i to je jako dobro, znaci da neka ekipa vec postoji, sad samo jos treba i da se prosiri.
~ Savet: Reklamirajte forum svuda! Postavljajte banere, razmenjujte banere, i pokusajte da skupite sto vise clanova!
Posaljite masovni mail clanovima da ih podsetite da svracaju na forum i takojde da i sami reklamiraju forum. Jedino tako mozete skupiti clanove.
Ali svaka cast na aktivnosi, na visokom je nivou!
~ Ocena: 30/35

UKUPNA OCENA: 85/100

Prilicno dobra ocena! Najvisa koju sam do sad dala! Trudite se da budete jos bolji, nadam se da ce vam nasi saveti u tome pomoci, na kraju krajeva zato i postoji ovaj forum. Srdacan pozdrav! Smile

9Završeno Re: Ot bend Wed Apr 29, 2009 6:58 pm

Dachkitza

Dachkitza

Novajlija
Novajlija
imamo prawilnik ....
i imamo 3 administratora i 2 moda sad se bira treci .... Smile

10Završeno Re: Ot bend Wed Apr 29, 2009 7:35 pm

_.Sweety.Doll._

_.Sweety.Doll._

Senior
Senior
da...a ko to pregleda?

11Završeno Re: Ot bend Wed Apr 29, 2009 9:12 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Dachkitza, drago mi je, ja ga nisam videla, mozda zato sto nisam regovana. I dobro ste uradili sto ste napravili konkurs za moda! To ce vam pomoci a i navesce clanove da se trude za titulu i budu aktivniji! Wink

_.Sweety.Doll._ ja pregledam forume, jer sam pisac Wink

12Završeno Re: Ot bend Fri May 01, 2009 2:27 pm

_.Sweety.Doll._

_.Sweety.Doll._

Senior
Senior
aha...Ot bend 81549

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com