Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Team Jacob And Renesmee Empty Team Jacob And Renesmee Tue Mar 23, 2010 10:18 pm

leichy

leichy

Bieber girl
Bieber girl
me foruma: : Team Jacob
Link: : http://teamjacobandrenesmee.forummotion.com/forum.htm
Opis: : forum o Jacobu Blacku/ Tayloru/Renesmee/sumrak sagi
Kolika je starost foruma:2 mjeseca


nick; fof pregled

pass: fof pregled

Potrebno je osvježenje pregleda

2Team Jacob And Renesmee Empty Re: Team Jacob And Renesmee Tue Mar 23, 2010 11:52 pm

Somborski_Fantom

Somborski_Fantom

Doktor za forume
Doktor za forume
Jacob and Nessi

Prvi utisak:Forum ima dosta registrovanih korisnika za 2 meseca(90).Ima dosta postova (9336).Look mi se nedopada.
Ocena:5/15

Izgled:Look je los. Navigacija je losa(Bolje iskljuci kalendar nego sto si napravio ovaj razmak ruzno izgleda).Slike mi se nesvidjaju!
Ocena:8/20

Organizacija:Pa index je mal,mogao bih u kategorija staviti vise foruma (radi lepseg izgleda).Losa organizacija
Ocena:8/20

Aktivnost:Forum ima dosta registrovanih korisnika za 2 meseca(90).Ima dosta postova (9336). Aktivan je forum koliko mogu primetit po postovima.
Ocena:19/20

Broj urednika:
3 admina i 3 urednika (bar da ima 5 urednika posto je glavni urednik admin),Neki od staff-a imaju malo postova (konkretno |Luc.^^|)!Podstaknite ih da malo više pišu!Imate i 3 dizajnera što vam je odlično ali izgleda kao da nista nerade. Sem sto su promenuli header i neke slike.
Ocena:3/10

Profesionalnost: Koristite č,ć,ž,š. Pravila su dobro napisana.
Ocena:8/15

Total:51/100
Komentar:Popravite te greske!Nisu velike al opet su greske!

By Somborski_Fantom

Podelite ovaj pregled sa svojim clanovima

Spoiler:



Last edited by Somborski_Fantom on Wed Mar 24, 2010 12:39 am; edited 3 times in total

3Team Jacob And Renesmee Empty Re: Team Jacob And Renesmee Wed Mar 24, 2010 12:32 am

Elena*

Elena*

.Counter Strike Girl^^.
.Counter Strike Girl^^.
Jacob And Nessi Forum

Prvi utisak:
Izgled foruma je veoma los. Nista se ne slaze. 90 korisnika i oko 9340 poruka je malo za 2 meseaca. Moze to i mnogo bolje!
Ocena: 6/15

Izgled Logo je prevelik i veoma je prazan. Who is online ikonica takodje odskace. Ikonice su prevelike, a i teske su za razlikovanje. Pod hitno menjajte look!
Ocena: 6/20

Organizacija Indeks je prekratak. Lose rasporedjen redosled sto je takodje lose. Samo jedan podforum za tematiku foruma. Te je premalo. Stavite vise podforuma o njima. Foto-galeriju, biografije, novosti & co.
Ocena: 6/20

Aktivnost Aktivnost je na veoma niskom nivou. 90 korisnika i oko 9340 postova je veoma malo. Za dva meseca mogli ste da predjete preko 200 korisnika i preko 20000 poruka. Poradite na aktivnosti!
Ocena: 9/20

Urednici 3 admina i 2 moderatora je ok. Sklonite jednog administratora sa pozicije zato sto je nepotreban. Urednici su veoma aktivni, moram da ih pohvalim, osim jednog admina. Dizajnera vidim imate dva, ali oni ne rade svoj posao. Predlazem vam da ih sklonite stavite barem jednog, ali vrednog koji zna da radi.
Ocena: 7/10

Profesionalnost U nazivima podforuma niste koristili slova srpske latinice. Popravite to! Pravila su ok. Ostalo je sve ok.
Ocena: 12/15

Ukupno: 46/100
Komentar:
Mozete to mnogo bolje! Popravite ove greske sto sam navela gore i sledeci put ocekujte mnogo bolju ocenu!

Pozz, Elen4iii hi

Podelite ovaj pregled sa svojim clanovima
Code:

[center][size=15][color=orange]Jacob And Nessi Forum[/size][/center]

Prvi utisak:[/color] Izgled foruma je veoma los. Nista se ne slaze. 90 korisnika i oko 9340 poruka je malo za 2 meseaca. Moze to i mnogo bolje!
[b]Ocena: 6/15[/b]

[color=orange]Izgled[/color] Logo je prevelik i veoma je prazan. Who is online ikonica takodje odskace. Ikonice su prevelike, a i teske su za razlikovanje. Pod hitno menjajte look!
[b]Ocena: 6/20[/b]

[color=orange]Organizacija[/color] Indeks je prekratak. Lose rasporedjen redosled sto je takodje lose. Samo jedan podforum za tematiku foruma. Te je premalo. Stavite vise podforuma o njima. Foto-galeriju, biografije, novosti & co.
[b]Ocena: 6/20[/b]

[color=orange]Aktivnost[/color] Aktivnost je na veoma niskom nivou. 90 korisnika i oko 9340 postova je veoma malo. Za dva meseca mogli ste da predjete preko 200 korisnika i preko 20000 poruka. Poradite na aktivnosti!
[b]Ocena: 9/20[/b]

[color=orange]Urednici[/color] 3 admina i 2 moderatora je ok. Sklonite jednog administratora sa pozicije zato sto je nepotreban. Urednici su veoma aktivni, moram da ih pohvalim, osim jednog admina. Dizajnera vidim imate dva, ali oni ne rade svoj posao. Predlazem vam da ih sklonite stavite barem jednog, ali vrednog koji zna da radi.
[b]Ocena: 7/10[/b]

[color=orange]Profesionalnost[/color] U nazivima podforuma niste koristili slova srpske latinice. Popravite to! Pravila su ok. Ostalo je sve ok.
[b]Ocena: 12/15[/b]

[color=orange]Ukupno: 46/100
Komentar:[/color] Mozete to mnogo bolje! Popravite ove greske sto sam navela gore i sledeci put ocekujte mnogo bolju ocenu!

Pozz, Elen4iii :hi:

4Team Jacob And Renesmee Empty Re: Team Jacob And Renesmee Wed Mar 24, 2010 12:44 am

leichy

leichy

Bieber girl
Bieber girl
Ovako Luc nije admin, postavljena je samo da bih postavila look, a u kazni je pa nije stigla do kraja. Onda je onaj logo dodan.Što se tiće dizajnera to moram odrediti jednog redovnog, slažem se.

Kada je riječ o latinicom se služimo.

Što se tiće kategorija, tako ste mi ovdje savjetovali.

Prgledi su okej, samo ako netko nađe vremena da pregleda.

Ako ne u redu Team Jacob And Renesmee 81549

5Team Jacob And Renesmee Empty Re: Team Jacob And Renesmee Wed Mar 24, 2010 9:39 am

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Pregled za Team Jacob and Renesmee forum


Prvi utisak:
Svidja mi se to sto ste me poslusali prosli put. Samo ste mogli prosiriti onu kategoriju o sumrak svetu i to je to. Posto vidim da look nije zavrsen, ovaj je sasvim ok. Nista preterano. Jedino logo je malo lose uradjen, al kao sto ste rekli to je privremeno, pa nije ni toliko vazno. Boje su lepe i prijatne.
Ocena:10/15

Izgled: Kao sto sam i rekla, nista posebno, jer je privremeni look. Ali su boje lepe i prijaju za oci.
Ocena:10/20

Organizacija: Index je sasvim ok, jedino da prosirite sumrak svet kategoriju i index ce biti onda savrsen.
Ocena:15/20

Aktivnost: Za dva meseca napredujete polako ali sigurno. Jos malo pa cete preci 10.000 postova. Svaka cast. Samo tako nastavite i terajte clanove da pisu.
Ocena:20/20

Broj urednika: 2 admina i 2 urednika. Sasvim ok. mogli ste povecati broj urednika da ih barem bude 3, al otom potom.
Ocena:10/10

Profesionalnost: Korisitite latinicna slova, sto mi se svidja i zbog toga cete dobiti visoku ocenu.
Ocena:15/15

Total:80/100
Komentar:Poboljsali ste se. Mislim da je prosli put bila manja ocena od mene. Ali sada ste se poboljsali i to mi se svidja. Jedino look sredite da izgleda bolji, al to ce biti sigurno, ne sumnjam i to sa sumrak svetom prosirite ga. i to je to.

Pozz od mene.

6Team Jacob And Renesmee Empty Re: Team Jacob And Renesmee Wed Mar 24, 2010 2:34 pm

leichy

leichy

Bieber girl
Bieber girl
Hvala, može lock

7Team Jacob And Renesmee Empty Re: Team Jacob And Renesmee Wed Mar 24, 2010 2:41 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Zavrseni pregledi.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com