Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

51Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Jul 19, 2010 8:56 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Današnja epizoda je jedna od najboljih.. I sutra će se super stvari izdešavati Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

52Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Jul 19, 2010 8:57 pm

Emma

Emma

♥TheCyrusOne♥
♥TheCyrusOne♥
Koji smor od serije, omg.

53Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Jul 19, 2010 8:57 pm

Ecstasy

Ecstasy

Forumski moljac
Forumski moljac
Lijepa serija (barem tako kaze youtube) xD

54Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Jul 19, 2010 8:59 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Nije smor.. Pa sve zavisi, ti si sigurno neki rokerski tip, i voliš horore i te pucačine i akcione.. Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

55Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Jul 19, 2010 9:04 pm

Emma

Emma

♥TheCyrusOne♥
♥TheCyrusOne♥
Milance, tako jee xD
Ne volim te tako..... ne znam kako bi ih nazvala... sladunjave xD lol ali ok to je samo moje misljenje svako ima drugaciji ukus...

Jos mi je cudno sto je na turskom xD nisam navikla.. ali nisam ni pratila od pocetka, tako da nisam neko ko ce da sudi kakva je serija xD

56Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Jul 19, 2010 9:05 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Pratim je...sad sam je gledala...cool serija sta drugo
?

57Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Jul 19, 2010 9:07 pm

Godric Gryphindor

Godric Gryphindor

*Madonna Forever*
*Madonna Forever*
Ne podnosim -.-
Glupa serija...
AAAAAAAAAAAAA
Moja mama to gleda -.-
8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8
Šeherezada Šeherezada Šeherezada
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
POLUDIM!

58Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Jul 19, 2010 9:10 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Pa ja sam uvek u pravu.. Da, svako ima svoj ukus, ja volim ovakve serije Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

59Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Jul 19, 2010 9:13 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Milanče wrote:Pa ja sam uvek u pravu.. Da, svako ima svoj ukus, ja volim ovakve serije Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

I ja.Bas takve :perfektno:

60Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Tue Jul 20, 2010 10:21 pm

BubbleDreams

BubbleDreams

BubbleDreams__
BubbleDreams__
ja obozavam ovu seriju Smile

61Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Tue Jul 20, 2010 10:29 pm

*Angel of Darkness*

*Angel of Darkness*

-Zombie-
-Zombie-
Don't like.

62Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Wed Jul 21, 2010 4:59 pm

She03.

She03.

КJ-oвa Шaутии <3
КJ-oвa Шaутии
aaaa Sad
Necu da Burhan umre zbog ovih debila Sad

63Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Wed Jul 21, 2010 5:28 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Haha,Ahu je ko koziji čm*r ružna..Fuj Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549
Neće umreti,umreće kasnije ... Barem mislim..A seriju uvek pratim..

64Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Thu Jul 22, 2010 6:06 pm

Isidora

Isidora

Veteran
Veteran
Extra serija, jako mi se svidja

65Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Thu Jul 29, 2010 5:11 pm

She03.

She03.

КJ-oвa Шaутии <3
КJ-oвa Шaутии
Jeste Marko ruzna do bola,a Ali Kemal sad nek skrene negde s autom i nek zavrsi. IZ
Aaaa plakala sam strasnoo,Isan je umrla od leukemije, mis maliii, koliko je bila slatka, jaooo. Sad

66Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Thu Jul 29, 2010 5:33 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Joj, i meni je žao Išan, ne morate mi verovati, ali sinoć dok sam gledao kako plaču, ja sam počeo.. Onda sam otišao u sobu.. jbt ne znam kako, ali jednostavno mi bilo žao.. Znam da je serija, ali zaplačem.. Emotivan sam..

Užas..

A Ahu.. joj, i mama joj je žešća.. Ali kad napravi onu odvratnu facu.. fuuj.. blje..

67Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Thu Jul 29, 2010 7:41 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Milanče wrote:Joj, i meni je žao Išan, ne morate mi verovati, ali sinoć dok sam gledao kako plaču, ja sam počeo.. Onda sam otišao u sobu.. jbt ne znam kako, ali jednostavno mi bilo žao.. Znam da je serija, ali zaplačem.. Emotivan sam..

Užas..

A Ahu.. joj, i mama joj je žešća.. Ali kad napravi onu odvratnu facu.. fuuj.. blje..

Boze svasta.

68Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Thu Jul 29, 2010 7:42 pm

MaminaPrinceza

MaminaPrinceza

يهتشىش
يهتشىش
Milane Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549 Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549 Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

Nisi jedini hahah. Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

Hoce li se onaj ozeniti sa Ahu?

69Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Thu Jul 29, 2010 7:46 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Dijana ne mogu da verujem da i ti ovo gledas Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549.
Blah, svi su poludeli od ove vrucine xD.
[ovo je sala]
Mene to ne privlaci... Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 37315

70Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Thu Jul 29, 2010 7:47 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
MaminaPrinceza wrote:Milane Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549 Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549 Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

Nisi jedini hahah. Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

Hoce li se onaj ozeniti sa Ahu?

Ali stvarno, tako mi je žao bilo... jbg.. neću gledati danas ono Gledali ste.. prikazaće to garant..


Mislim da neće.. Pobeće

71Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Thu Jul 29, 2010 7:51 pm

MaminaPrinceza

MaminaPrinceza

يهتشىش
يهتشىش
Ja citala u novinama da ce ga Ahu ucenjivati sa onim sto je uzela od Fusun, pa sad ne znam hoce li se vratiti.

Ten :PP

72Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Thu Jul 29, 2010 7:53 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
MaminaPrinceza wrote:Ja citala u novinama da ce ga Ahu ucenjivati sa onim sto je uzela od Fusun, pa sad ne znam hoce li se vratiti.

Ten :PP


Penal.. Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

73Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Aug 02, 2010 10:09 pm

MaminaPrinceza

MaminaPrinceza

يهتشىش
يهتشىش
Posle ovoga sa repriziranjem ne gledam seriju IZ

74Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Aug 02, 2010 10:10 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
MaminaPrinceza wrote:Posle ovoga sa repriziranjem ne gledam seriju IZ

Da, gotovo je, uništili su sve..

Sada ni fox više ne gledam.. Gotovo, prestao sam pink nakon onoga što su zabranili Dari Bubamari da se pojavljuje jer nije izdala za grand cd, sada su se i ni zgrozali.. Imam internet, skidaću serije pa gledati.. Gotovo..

75Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Aug 02, 2010 10:12 pm

MaminaPrinceza

MaminaPrinceza

يهتشىش
يهتشىش
Koja glupost, kao da nisu mogli staviti reprizu u neki drugi termin. Ili ako vec repriziraju, sto onda ne idu ispocetka, koja je poenta reprizirati od polovine serije??

Bas bezobrazluk. IZ

Od sad samo gledam Odstrel na rtsu Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549 Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

76Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Mon Aug 02, 2010 10:15 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Hehe, ja gledam onu Kako sam upoznao vašu majku na rts-u 2 Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

Ma grozno znači, i to nisu cele reprize, već isečeni delovi.. OČAJ..

77Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Aug 07, 2010 2:26 am

She03.

She03.

КJ-oвa Шaутии <3
КJ-oвa Шaутии
WtF, repriziraju! Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 605348 Sto su defektni, cim ja pocela da pratim svaki dan i svako vece -.-

Debili. X.

Na kojem su bolumu stali ? Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 668494

78Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Tue Aug 10, 2010 8:23 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ma rekli su da puštaju od 59-e epizode, a puštaju od 50.. To su samo lupili.. Takođe sam saznao da nisu do kraja otkupili seriju, te zato repriziraju.. Takođe xD sam saznao da su od tih para što su bili predviđeni za seriju hteli da kupe grand, itd..

79Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Aug 14, 2010 3:51 pm

Sanja

Sanja

Aktivan član
Aktivan član
Pratila sam prvim 5 minuta a onda odustala.Mnogo smara.

80Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Aug 14, 2010 6:52 pm

BubbleDreams

BubbleDreams

BubbleDreams__
BubbleDreams__
MaminaPrinceza wrote:Koja glupost, kao da nisu mogli staviti reprizu u neki drugi termin. Ili ako vec repriziraju, sto onda ne idu ispocetka, koja je poenta reprizirati od polovine serije??

Bas bezobrazluk. IZ

Od sad samo gledam Odstrel na rtsu Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549 Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

Tacno tako D:

81Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Aug 14, 2010 10:33 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Bolje da gledate "Opasne igre" na FOX-u.. Mnogo bolje.

82Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Aug 14, 2010 10:35 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Milanče wrote:Bolje da gledate "Opasne igre" na FOX-u.. Mnogo bolje.

Pa ova je u 7h a seherzad u 8h..xD

83Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Aug 14, 2010 10:37 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Pa da, gledaju to, i onda dok je Šeherezada, večeraju, i kad jedu, dođu na fof.. Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

84Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Aug 14, 2010 10:39 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Hahaha....ja jedem u 19:59h....xD

85Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Aug 14, 2010 10:40 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Može i tako.. Ali obavezno seriju odgledati od početka do kraja.. mislim na Opasne igre.. Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

86Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Wed Aug 18, 2010 6:49 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Milanče wrote:Ma rekli su da puštaju od 59-e epizode, a puštaju od 50.. To su samo lupili.. Takođe sam saznao da nisu do kraja otkupili seriju, te zato repriziraju.. Takođe xD sam saznao da su od tih para što su bili predviđeni za seriju hteli da kupe grand, itd..

A saznao si jel? :nEmAnJa x]: :nEmAnJa x]: :nEmAnJa x]:

87Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Wed Aug 18, 2010 6:55 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Hahaha, pa sve saznam.. loool Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

88Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Tue Aug 24, 2010 8:56 pm

Axy YEAH

Axy YEAH

Veteran
Veteran
Mrzim hiljadu i jednu noć.

89Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Tue Aug 24, 2010 9:11 pm

M@ki

M@ki

Junior
Junior
Super serija!!!

90Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Wed Sep 01, 2010 1:51 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
Kod nas je prekuce pocela prikazivati i diiiiwnaa je <3
Drugacija je od ostalih i to mi se svidja.<3
Turske serije su uvijek dobre. <3

91Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 04, 2010 7:40 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
http://www.rtl.hr/1001-noc-serije-6188

Kako nisko da i oni emituju odjednom tu seriju i isto se zove i sve.. omg.. Koja glupost..

92Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 04, 2010 7:54 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
X.
i kod nas su je poceli emitirati od septembra samo ima i veceras za 5 miin. Jedva cekam X.

93Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 04, 2010 8:02 pm

Dora

Dora

Doktor za forume
Doktor za forume
Milanče wrote:http://www.rtl.hr/1001-noc-serije-6188

Kako nisko da i oni emituju odjednom tu seriju i isto se zove i sve.. omg.. Koja glupost..

JEL TO NEKI PROBLEM? :S
Super je serija, obožavam ju <3

94Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 04, 2010 8:08 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Hanibal Cullen wrote:X.
i kod nas su je poceli emitirati od septembra samo ima i veceras za 5 miin. Jedva cekam X.

Odakle si ti?

Dora wrote:
Milanče wrote:http://www.rtl.hr/1001-noc-serije-6188

Kako nisko da i oni emituju odjednom tu seriju i isto se zove i sve.. omg.. Koja glupost..

JEL TO NEKI PROBLEM? :S
Super je serija, obožavam ju <3

Čemu velika slova, neko bi pomislio da vičeš.. Ja NISAM rekao da je problem, već da je glupo da emituju kada vide da je kod nekog drugog gledanost velika..

95Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 04, 2010 9:22 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
iz BiH
Bila je fina epizoda. X.
Najdrazi mi je ona nana od Kaana <3333
X.

96Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 04, 2010 9:43 pm

Dora

Dora

Doktor za forume
Doktor za forume
Ja sam iz Hrvatske. :P
Nisam vikala, nego sam NAGLASILA, haha Smile

Pa da, ali kod nas nema vaših programa :S
Btw, i meni je baka od Kana naaj! I Kan malii <3

97Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sat Sep 04, 2010 10:04 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
njih dvoje baass lice! Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549
I onur je fin X. i onaj mu Kemal ili kako vec mu se zove drug XDDD

98Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sun Sep 05, 2010 11:38 am

bojan k

bojan k

Novajlija
Novajlija
Smorila me wecj 1 epizoda Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 81549

99Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sun Sep 05, 2010 1:51 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
ma smoren je twoj zivot wetj.

100Serija: Hiljadu i jedna noć - Page 2 Empty Re: Serija: Hiljadu i jedna noć Sun Sep 05, 2010 4:56 pm

BB fashion

BB fashion

Born this way♥
Born this way♥
Emituje se i na rtl :O
Prvo na FOX,pa na Vjesti,a sada na RTL :/
Meni je serija onako,moja majka je obožava xD
Naj su mi Kerem(♥️♥️♥️) i Benu.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com