Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

51Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Thu May 06, 2010 1:23 pm

•Nickola Cullen•

•Nickola Cullen•

Miley Obsessed
Miley Obsessed


Hq video

52Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Thu May 06, 2010 3:26 pm

Lola '95

Lola '95

BadAssGomez
BadAssGomez
Gledala sam ga barem 50 puta xDD
Opsjednuta sam...PREDOBRO. Video je i bolji nego što sam očekivala,Miley izgleda prehot,odjeća,ples,scena,ma sve izgleda preodlično. Ovo mi je najbolji njen video do sad.
Definitivno prekretnica u njenoj karijeri.
Krila su mi preodlična.
Jedva čekam da ju počne uživo izvoditi.

53Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Thu May 06, 2010 5:54 pm

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
Spot ne bi bio los da su se drzali ideje i da ga nisu zeznuli ovim teen plesacima u kavezu

54Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Thu May 06, 2010 10:07 pm

Baby

Baby

Junior
Junior
meni je ova pesma extra
malo deluje "sebicno"
ali meni je odlicna

55Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Wed Jun 23, 2010 8:08 pm

CitizenQueen

CitizenQueen

Aktivan član
Aktivan član
dok je bila u Baby Hannah Montana fazi nisam mogla da je smislim...ali sada kada je malo promenila zvuk postala sam bas fan...tri poslednja albuma su joj savrsena...narocito ovaj najnoviji Can't be tamed...preporucujem ga svima...

56Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Wed Jun 30, 2010 6:51 pm

Djole-Aelita

Djole-Aelita

Selylicious_♥
Selylicious_♥
♥ her.....Can't be tamed,supper je

57Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Fri Jul 02, 2010 8:37 pm

~*MissLautner*~

~*MissLautner*~

Aktivan član
Aktivan član
Ne volim. -.-

58Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Fri Jul 02, 2010 10:27 pm

Negovan

Negovan

Novajlija
Novajlija
slusam je... i stvarno ima lepe pesme Wink

59Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Sat Jul 03, 2010 10:27 pm

Star*

Star*

Novajlija
Novajlija
ne možem je niti vidjeti xD

60Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Thu Jul 08, 2010 10:47 am

Evil Bakura

Evil Bakura

Novajlija
Novajlija
Jedna od najboljih, pjesma ~Can't be tamed~ je extra Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 107935

61Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Thu Jul 08, 2010 2:45 pm

*Sladja*

*Sladja*

Monster Dizajner
Monster Dizajner
Onako..nisam njen neki fan,pomalo je slusam..

62Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Thu Jul 08, 2010 2:55 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Mrzim je.

63Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Fri Jul 09, 2010 5:44 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Volim je,lepa je,dobro glumi i peva i ima dobre pesme.

64Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Sat Aug 21, 2010 8:28 pm

DamnSoReckless

DamnSoReckless

Junior
Junior
-lovelovelove-

65Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Sat Aug 21, 2010 9:45 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
Ona je zakon xD

66Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Tue Aug 24, 2010 5:28 pm

♫MiMi♫

♫MiMi♫

Junior
Junior
Meni je jedna od omiljenih glumica i pevacica!

67Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Sat Aug 28, 2010 12:24 pm

{*Tea*}

{*Tea*}

Novajlija
Novajlija
Volim njene pjesme

68Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Sat Aug 28, 2010 1:50 pm

naca007

naca007

Svemocna Naca
Svemocna Naca
Ne slusam je , glas joj je onako , pesme su jako povrsne i obicne , a sa glumom blage nema , a poznata je postala preko noci , bez imalo muke i rada ...

69Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Sat Aug 28, 2010 10:04 pm

*Happy_Girl*

*Happy_Girl*

Senior
Senior
Volim njene pjesme, ali me razočarala

70Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Sat Sep 04, 2010 6:19 pm

Girl<3

Girl<3

Smile.in.darkness
Smile.in.darkness
Ima dobre pjesme, ali kao osobu je ne volim!

71Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Sat Oct 16, 2010 10:08 pm

Leonardo

Leonardo

Forumski moljac
Forumski moljac
Obožavam je! I ma strava pesme, super glas i dobro glumi!

72Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Sun Oct 17, 2010 2:33 pm

Leička

Leička

Veteran
Veteran
*Happy_Girl* wrote:Volim njene pjesme, ali me razočarala

73Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Tue Nov 02, 2010 8:45 pm

Hermi Jonas

Hermi Jonas

Novajlija
Novajlija
Mene ona nerwira, njeno ponasanje i tako to, jako se gubi
ali wolim neke pesme, priznajem, ima lep glas xD

74Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Tue Nov 02, 2010 9:36 pm

nikola200

nikola200

Novajlija
Novajlija
aha

75Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Thu Nov 04, 2010 11:52 pm

BubbleDreams

BubbleDreams

BubbleDreams__
BubbleDreams__
Meni ona nema neki glas!
Sva mi je odvratna, bila i uvek ce biti..

76Miley Cyrus-Hannah Montana - Page 2 Empty Re: Miley Cyrus-Hannah Montana Thu Nov 04, 2010 11:56 pm

^CiCi^

^CiCi^

Senior
Senior
Obožavam je...
Baš mi slatka i cela simpa....:PP

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com