Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2

Ko je bolji?

Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Vote_lcap66%Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Vote_rcap 66% [ 21 ]
Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Vote_lcap34%Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Vote_rcap 34% [ 11 ]
Total Votes : 32

Poll closed

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

51Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Sat Oct 10, 2009 11:16 pm

Ana Marija

Ana Marija

*Little Mermaid*
*Little Mermaid*
**Elena** wrote:jao kako je sladak tomas iz rw
Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Coco
Ma svi iz RW su medeni!
Evo jos slika of tomasa:
Rebelde way vs Rebelde - Page 2 2q9l2eo
Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Fyiqkp
Rebelde way vs Rebelde - Page 2 2ywtgz7
Rebelde way vs Rebelde - Page 2 K00nkh

52Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Sun Oct 11, 2009 9:25 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
RW

Bzvz.. ne gledam ni jedno ni drugo Rebelde way vs Rebelde - Page 2 81549

53Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Sun Oct 18, 2009 9:46 pm

Marija_95

Marija_95

Regularan Član
Regularan Član
Rebelde..xD

54Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Fri Dec 25, 2009 7:09 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Rebelde OFC.

55Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Dec 30, 2009 11:31 pm

pinkiegirl

pinkiegirl

Aktivan član
Aktivan član
Rebelde way...
Bar su normalno izgledali

56Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Dec 30, 2009 11:35 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Jedna je izgledala kao prostitutka,druga kao muskarac,a njih dvojica nemam komentar...to se odnosi na Erreway

57Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Dec 30, 2009 11:45 pm

pinkiegirl

pinkiegirl

Aktivan član
Aktivan član
pa pogledaj sve iz serije rebelde pa ova sto je izgledala kao prostitutka ce ti izgledati kao monahinja

58Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Dec 30, 2009 11:55 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Pa bolje sto je tako...Erreway je bio popularan 2 meseca a Rbd 4 god i i dalje je... Rebelde way vs Rebelde - Page 2 81549 nemam ja nista protivv Rway ali mi je RBD bolji

59Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Dec 30, 2009 11:59 pm

pinkiegirl

pinkiegirl

Aktivan član
Aktivan član
Da, bolje je da male devojcice gledaju "divne" devojke koje su im uzor i koje izgledaju kao striptizete a fazonski imaju 15 godina? O.o
Moja teorija je da "ono sto je losije i odvratnije lakse se proda na trzistu" ...
dosta od mene -.- xD

60Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 12:03 am

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Pa one imaju 25 godina...logicno je da ce tako da se oblace...msm...

61Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 2:25 pm

Girl<3

Girl<3

Smile.in.darkness
Smile.in.darkness
slazem se sa pinkiegirl
rway je naravno bolji i nije Rway bio popularan 2 mjeseca nego barem 2 godine a RBD 1...barem je kod mene tako...
i ono za oblacenje ti isto nije tacno Smile
hajd pogledaj Anahi, ona je imala barem 5 operacija ako ne i vise i ona lici na prostitutku..jedan je gay, dulce nezna bas pjevati, ucer nigdje veze, Ponco zenskaros... i tako to... Smile
izvinite fanovi, ali to je moje misljenje.. peace xD

62Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 2:46 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
Pa rebelde je kopirao Rebelede way.

63Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 2:50 pm

Girl<3

Girl<3

Smile.in.darkness
Smile.in.darkness
upravo tako, i vecina ljudi nije zavoljela RBD zbog glume i pjesmi nego zbog toga sto su dugoo volili Rway pa im malo dosadio i onda dosao neko novi i dobili novu zanimaciju nerazmisljajuci dali su bolji od njih...
ali moram priznati RBD ima nekih dobrih pjesama i nista vise..

64Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 2:55 pm

Hanibal Cullen

Hanibal Cullen

Ćevap
Ćevap
Pa da. Fine su neke pjesme.. ali opet je to Kopirano sra*e.xD
Tako da swi fanvi neka se ne ljute i prihvate cinjenice.

65Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 4:19 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Prihvatite vi cinjenicu da rway nikad nije ni bio popularan...a RBD od 2004 do danas...jeste videli neki forum o rway?Ne!A forumi o RBD-u imaju i po 1000 clanova...njihovi koncerti su na drugom mestu u svetu po posecenosti...njihov koncert u Srbiji je bio najposeceniji kod nas...a rway skoro da nije i nastupao...

66Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 4:30 pm

Ana Marija

Ana Marija

*Little Mermaid*
*Little Mermaid*
ima i RW forum:
Code:
 http://z7.invisionfree.com/Rway_Balkan/

67Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 4:32 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Pa dobro...uostalom svako ima svoje misljenje a moje je da je RBD bolji...nije ni rwa los ali ja to mislim i tako ce ostati xD

68Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 4:44 pm

Girl<3

Girl<3

Smile.in.darkness
Smile.in.darkness
da vidjela sam barem 5 foruma o Rway-u!
i jedino Rebelde Mania ima preko 1000 clanova, ali tamo skoro i nepricaju o RBD-u nego samo spamuju!

I nemoes ti znati da nisu nastupali!
mozda su imali manje koncerta o RBD-a li su ih ipak imali jako puno!I nemoj govriti nesto sto nezns ili nisi provjerila!

Sad prihvati te cinjenice, i nemoj govoriti da Rway nije bio popularan ako ga ti nisi volila!I jos nesto...nemjeri se popularnot broju koncerata ili po tome koliko foruma ma o njima..nigdje veze...
Nema ni foruma o Johnny Deppu ali vejedno je skoro najplaceniji i sigrno najbolji i najljepsi i najtrazeniji glumac na svijtu!

I sada meni se cii da ce se fanovi uskoro poceti svadjat, pa bolje da to sprijecimo! Samo glasujt bez previse rasprava ako moze...



Rebelde way vs Rebelde - Page 2 81549



Last edited by Girl<3 on Thu Dec 31, 2009 4:48 pm; edited 1 time in total

69Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 4:45 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Ja se ne svadjam,ja samo iznosim svoje misljenje...to niko ne moze da mi zabrani...

70Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 4:49 pm

Girl<3

Girl<3

Smile.in.darkness
Smile.in.darkness
znam i znam
samo kazem, za svaki slucaj Rebelde way vs Rebelde - Page 2 81549

71Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 5:42 pm

Jonix

Jonix

Freak of Nature
Freak of Nature
ni jedno ni drugo

72Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Dec 31, 2009 6:16 pm

pinkiegirl

pinkiegirl

Aktivan član
Aktivan član
RBD imaju bolju muziku tj. "lakse" pesme(ne volim nijedne ni druge)
ali po seriji je bolji rway.
gluma je bolja, glumci ne izgledaju kao da su 10 godina stariji
i one mozda (za rbd) imaju u stvarno zivotu 25 godina ali u seriji su osobe koje imaju 15
a i gledam ja sa drugaricom (koja je bila opterecena rbd-om -.-)epizodu i neka tamo se budi (ujutru za skolu) a na njoj kilo profesionalno nanesene sminke 0.o
preterivanje...

73Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Mar 31, 2010 5:29 pm

Angel_one_♥

Angel_one_♥

-> Only Girl <-
-> Only Girl
Rebelde ♥️

74Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Apr 01, 2010 10:37 pm

Midnight

Midnight

Senior
Senior
Ufff..teska odluka..SWE ih obozavammm.Sad(
Al nek bude Rebelde post se jedino oni u poslednje vreme prikazuju pa ih vise gledam.Smile..a i grupa im je mng bolja.Wink

75Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Fri Apr 02, 2010 8:52 am

Ana Cullen

Ana Cullen

>Gossip Girl
>Gossip Girl
RW 4ever

76Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Fri Apr 02, 2010 12:39 pm

Any_mi_aire ♥

Any_mi_aire ♥

Regularan Član
Regularan Član
gledala sam obije epizode i iskreno rebelde mi je mnoogoo bolja
Anahi je mnogo bolje odlumila miu!
uz rebelde sam vise "uzivala" rw mi je po sredini jako dosadio i gledala sam ga svakog 2-og dana.,dok rebelde nisam ni jednu epizodu propustila(i da jesam gledala sam na net XD )
e da
sto se tice anahi
ona je samo operisala nos i zube(msm nisu njeni zubi)
poncho zenskaros?ok i da jeste sta je u tome problem?zene ga vole normalno kad je prezgodan!
Chris jeste gay ali u cemu je problem?i riki martin je pa nikom nista XD
dulce nemma velike glasovne mogucnosti ali kad je neka pjesma njoj "potaman" predivno otpjeva!Rbd je bio popularan od 2004 godine do prosle godine(mada ih i sad mnogi vole)!veca je zainteresovanost za rbd
i bolja mi je grupa RBD imaju ljepse pjesme i chrisa koji predivno pjeva ♥️Annie Smile♥️
ne znam za koga ste jos pricali ovo su odg na neke komentare!
iz rw najvise mrzim onu marizziu(nzm jel pravilno napisano)
evo neke slikice
mia rw
Rebelde way vs Rebelde - Page 2 39194
mia rbd
I sezona
Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Mia%20colucci%20yo

77Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Sun Apr 18, 2010 1:37 pm

MISA

MISA

Mr. Miloš
Mr. Miloš
RBD(Rebelde)

78Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Sun May 16, 2010 4:59 pm

*Sladja*

*Sladja*

Monster Dizajner
Monster Dizajner
RBD,rebelde..kako god.
To je najbolja serija ikada(bez obzira da li je kopija ili ne)
Najlepsi glumci.

79Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Thu Jun 03, 2010 3:11 pm

Paja'95

Paja'95

Veteran
Veteran
R - Way... Ovi RBD su svi ku*ve i pede*i (da izvinite).. Ali ozbiljno njima su uniforme za skolu suknje neke kratke, kratke da ne moze krace. Plus Rw je serija bolja, kao i njihova muzika. O5 svako ima svoje misljenje. Smile

80Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Fri Jun 04, 2010 10:19 pm

AnGiE

AnGiE

Senior
Senior
Rebelde!

81Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Fri Jul 02, 2010 11:07 pm

{Tekica♥}

{Tekica♥}

Novajlija
Novajlija
rebelde wayy
...iako wolim obe serijee...Rebelde way vs Rebelde - Page 2 81549

82Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Sat Jul 03, 2010 12:04 am

Sweet Nadja

Sweet Nadja

Senior
Senior
RBD 4ever...iako je RW prvi nastao RBD je bolji (i glumci su bolji, lepši), ne volim argentinski naglasak!!!
EDIT: Ima puno aktivnih foruma o RBD koji su i sad preaktivni- rebelde the best i još puno (tnm kako se svaki zove) RBD always and 4ever!!!

83Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Jul 07, 2010 5:09 pm

*JJ fan*

*JJ fan*

Novajlija
Novajlija
Rebelde...<3

84Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Jul 14, 2010 11:27 am

Marina.♥

Marina.♥

Novajlija
Novajlija
REBELDE
i uvek ce biti
Rebelde Way ne znaju sta je gluma.
A tek kako pevaju '-.-.
A NASI BUNTOVNICI(REBELDE) SU NAJ NAJ NAJBOLJI♥

85Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 04, 2010 2:33 pm

Iva

Iva

♥JacobFan♥
♥JacobFan♥
Rebelde way forever!
Glumci su prirodniji,puno bolje glume,o izgledu i da ne pričam xD RW u svemu bolji i ljepši,imaju 10000000 puta bolje pjesme,nema dalje...

86Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 04, 2010 4:31 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Rebelde

Ovi rebelde way su kopija.. jbg,..

87Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Fri Aug 06, 2010 12:01 am

*Mimmi_Dulce*

*Mimmi_Dulce*

Aktivan član
Aktivan član
Rebelde i RBD 4 ever in my ♥️
Najbolja serija ikada..
Glumci su mmmmmmm supre..
Gledala sam jednom ove RW i muka mi je.. tako su koko xD retardirani..
Nema da se ljutite RW fanovi..citala sam sve 5 stranice i vi ste vredjali RBD tako da ovo je moje misljenje.. Smile

88Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Fri Aug 06, 2010 3:16 am

Maci

Maci

Aktivan član
Aktivan član
Rebelde

89Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Sat Aug 14, 2010 3:52 pm

Sanja

Sanja

Aktivan član
Aktivan član
Rebelde way,iako sam uvek bila fan Rebelde.Ipak sam se odlučila za original verziju jer ima manje epizoda i realnija je.

90Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Tue Aug 24, 2010 6:25 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
rebelde_way_girl wrote:Mnogo mi je prirodnija od anahi.
osim sto se napucala -.-'

RBD 4EVER

91Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 25, 2010 11:15 am

Paja'95

Paja'95

Veteran
Veteran
Marina.♥ wrote:REBELDE
i uvek ce biti
Rebelde Way ne znaju sta je gluma.
A tek kako pevaju '-.-.
A NASI BUNTOVNICI(REBELDE) SU NAJ NAJ NAJBOLJI♥


Ne znaju da pevaju?
OMG, on Anahi i ona druga kad krenu da cice ko svinje kad koljes. Horor. Najezim se kad ih cujem. I plus Milance, RW su prvi nastali. -.-

92Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 25, 2010 11:49 am

rebelde_way_girl

rebelde_way_girl

Gossip girl ♥
Gossip girl ♥
Milanče wrote:Rebelde

Ovi rebelde way su kopija.. jbg,..

Rebelde way prvi nastali. Smile RBD je kopija.



93Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 25, 2010 12:31 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Ako su tako losi zasto su njihovi koncerti bili najposeceniji na svetu,zasto su prodali 20 000 000 CD-ova,zasto je na njihove koncerte dolazilo 500 000 ljudi,zasto je Anahi imala 9 nominacija za PJ?RBD jeste kopija ali u ovom slucaju neuporedivo bolja od originala,Erreway se pojavljivao 2 meseca i nisu ni imali fanove,svi su samo mislili:pa nisu losi -.-'

94Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 25, 2010 1:28 pm

rebelde_way_girl

rebelde_way_girl

Gossip girl ♥
Gossip girl ♥
Niko nije rekao ad si oni losi.Nemojte da se ovo pretvori u raspravu.

Ako je Rebelde Way tako los zasto su po njemu napravili 5 remejkova?

Ne govorimo da je Rebelde loš,tu su cinjenice da su oni jako popularni i da imaju velike skupine fanova.Isto tako kao shto se te cinjenice ne mogu zanemariti,tu su i one da je RW prodao više od 10 miliona cdova,i da je prepunio najvecu arenu u cijeloj argentini na svome koncertu posljednjem.

Snimili su i Film 4caminos,dobili su preko 5 "platnium records".

Trenutno josh jedan remejk na ovu seriju snima Jennifer Lopez. Smile

95Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 25, 2010 1:30 pm

~I am the best!~

~I am the best!~

Aktivan član
Aktivan član
Ja nemam nista protiv Errewaya ali mislim da je RBD bolji :nEmAnJa x]:

96Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 25, 2010 2:05 pm

rebelde_way_girl

rebelde_way_girl

Gossip girl ♥
Gossip girl ♥
Eh pa to je vec druga stvar. Smile To je tvoje misljenje koje postujem. Samo govorim da ne iznosite cinjenice koje niste ni provjerili. Smile

97Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 25, 2010 2:29 pm

AjrinLuV

AjrinLuV

Veteran
Veteran
ne volim ni jedne ni druge

98Rebelde way vs Rebelde - Page 2 Empty Re: Rebelde way vs Rebelde Wed Aug 25, 2010 8:18 pm

Aimee

Aimee

Senior
Senior
Ni jedno. bounce IZ
Oboje mi je glupo.

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com