Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 8:12 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Ime foruma: AWS: Anime World Serbia
Link: www.animeserbia.co.nr
Opis: Forum je o raznim animama..
Kolika je starost foruma: Forum je napravjen 31. januara.

2Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 8:23 pm

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
WTF? TI tražiš pregled na dve nedelje... lol

3Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 8:42 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Embarassed

Puno se stvari promenilo na forumu od akad sam trazila poslednji pregled. Embarassed

4Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 8:50 pm

BubbleDreams

BubbleDreams

BubbleDreams__
BubbleDreams__
Ewo ja cu nadam se da je dobro
~Pregled za ~AWS::Anime World Serbia
Prvi utisak

Aktivnost
Forum ima vise od 30000 postova i 248 clanova za skoro 11 meseci maloooooooo[ocena:2/5]

StilForum mi se svidja ali logo i ono dole kod footera se uklapa u skin [ocena:4/5]

Ocena:6/10

Uredjenost

Organizacija:

2 Admina i 4 moda dovoljno a i svi su aktivni [ocena:10/10]
Duzina indexaDobra je ali dole kod footera je bas dugako[ocena:8/10]

Ocena:18/10

Dizajn

Boje
Boje su lepe rvena ne dreci sve dobro[ocena:10/10]

SlikeDobri su ikonice i navigaije ali logo se ne uklapa promenite pozadinu logoa da se uklope boje uz pozadinu skina[ocena:5/10]

Ocena:15/20

Urednistvo

Broj Urednika
2 Admina 4 moda dovoljno [ocena:5/5]

Aktivnost UrednikaAdmini su aktivni ali dva moda nemaju vise od 1000 postova nije dobro[ocena:3/5]

ProfesionalnostDobro ste svrstali pdfove ali nema slika barem malih kod pdfova a i nema teksta na nekim[ocena:4/5]

Ocena:12/15

Aktivnost

Broj clanova
248 za skoro 11 meseci malooooooooo[ocena:
5/15]
Broj postovamalo takodje [ocena:8/15]

Koliko se ustvari dnevno postuje
pa forum je poeo u julu da radi pa dobro je neracunajuci ono od januara[ocena:5/5]
Ocena18/35
Ukupno:69/90
KomentarDobra ocena svaka cast po meni bas ste super prosli ispravite gore navedeno

Pa kako ti se cini!!!

5Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 9:01 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Kad pre. MEX

Pa volela bi da mi uradi Mica, jer je pisac, jer nisam stvarno shvatila sta zelis da popravim.

6Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 9:09 pm

BubbleDreams

BubbleDreams

BubbleDreams__
BubbleDreams__
pa dobro eto kad pre

Pa drugim recima

Logo msm boje logoa ne idu tamo sa onom bojom skina AWS: Anime World Serbia 81549

7Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 9:11 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Meni normalno. Meni je boja logoa kao i boja slike na dnu iste boje kao boja na pozadini.

8Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 9:22 pm

BubbleDreams

BubbleDreams

BubbleDreams__
BubbleDreams__
e pa meni je owako

AWS: Anime World Serbia Fcrb5

9Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 9:30 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Boze. o.O

10Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 9:37 pm

BubbleDreams

BubbleDreams

BubbleDreams__
BubbleDreams__
Eto zato sam ja tako pregledao to mi bas bode oci

11Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 06, 2009 9:40 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Ma stvarno, meni se normalno vidi. O.o
Enivej, moze jos neko da pregleda? MEX

12Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sat Dec 12, 2009 3:22 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Ajde neka pisac pregleda... Mico nisi stavila na listu čekanja. xD

13Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sat Dec 12, 2009 7:37 pm

joda

joda

Jovana
Charmed One

JovanaCharmed One
jeste stavila na listu cekanja samo sto nije napisala AWS: Anime World Serbia 81549

14Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 13, 2009 12:42 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Prvi utisak:

Aktivnost: S obzirom da ste napravljeni 31.og januara, dovoljno ste aktivni, ali pošto je anime jedna opširna tema i smatram da ima dosta toga o čemu može da se piše, trebalo bi to da bude bolje
(Skor: 3/5)

Stil: Veoma prijatne boje, ništa prenatrpano i prešareno. Svedeno. Jedino što mi je zapalo za oko dok sam skrolovao na dole bio je footer deo gde se vidi bela linija, mada nije to toliko strašno
Skor: (Skor: 4/5)

Ocena: 7/10

Uredjenost

Organizacija: Pravila su lepo podeljena na delove, u svakom delu je opširno. Teme lepo podeljene, svakoj se zna mesto. Možda vam ne treba tema pohvale i kritike, nego je spojite u knjigu utisaka, mada vaša stvar. Takođe, temu FORUM STUFF preimenujte u FORUM STAFF
(Skor: 8/10)

Duzina indeksa: Nemam velikih zamerki za index. Dovoljan je broj foruma i podforuma, ne mora dugo da se skroluje na dole, sve normalno podeljeno, spam na idexu sveden na minimum. Zamerka je da zamenite redosled foruma Dobrodošli i Pravila, kako bi onaj ko se registruje prvo pročitao pravila pa se predstavio.
(Skor: 9/10)

Ocena: 17/20

Dizajn

Boje: Kao što sam rekao, veoma lepe i svedene, kombinacija koja ne ubija u oči, štaviše, prijatna je. Boja navigacije je takođe odlična. Jedina zamerka za boje je možda ova ljubičasta grupa, nekako mi odudara ali nije toliko kritično. I da, sviđa mi se što ova devojka na baneru ima zelenu kosu jer je unela malo življu atmosferu u boje Smile
(Skor: 8/10)

Slike: Baner je dobar, navigacije odlične,možda ikonice takođe svedene i lepe. Ne sviđaju mi se ikonice za teme, jer su pola lica iz crtaća, pola boje u kombinaciji sa paternom. Mislim da bi bilo bolje samo boje, lica su preterana (: Ili možda umesto lica neki anime simboli, itd...
(Skor: 8/10)

Ocena: 16/20

Urednistvo:

Broj urednika: Dva administratora, sasvim dobro, ako jedan nije tu drugi može da vodi forum. Četiri urednika vam ne treba jer nije toliko teško i dvoje da rade taj posao, eventualno troje, ako su dovoljno posvećeni forumu.
(Skor: 4/5)

Aktivnost urednika: Administratori su aktivni, logično je donekle da gl. admin ima više postova od običnog. Urednici je tamo-ovamo. Dvoje su aktivni, dvoje tri puta manje postova od njih imaju. Bolje bi bilo da se aktiviraju malo više Smile
(Skor: 3/5)

Profesionalnost: Na nivou. Upotreba sprskih slova, normalni nazivi kategorija i foruma. Sviđa mi se što su i u pravila uključena srpska slova. Nemam zamerki
(Skor: 5/5)

Ocena: 12/15

Aktivnosti:


Broj postova: Za dug period i nije neki, kao što sam rekao na početku. Anime je tema o kojoj dosta može da se piše, i smatram da možete mnogo bolje.
(Skor: 10/15)

Broj clanova: Mislim da je dobar, ne znam da li ima dosta fanova anime crtaća ali je solidan. Ukoliko niste negde reklamirali , reklamirajte , uvek je lepše imati vas više .
(Skor: 11/15)

Koliko se u stvari dnevno postuje: Po statistici sto poruka dnevno. kada pogledam koliko je vas online i koliko vas je konektovano za 99 sati onda kažem da je malo. Može to bolje , ihaaa, samo napred, otvaraj nove zanimljive teme, za svaki novi anime, nek se piše.
(Skor: 3/5)

Ocena: 24/35

UKUPNO 76/100

Veoma zavidna u odnosu na druge foruma
Uživajte AWS: Anime World Serbia 81549

15Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 13, 2009 12:44 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Moze li LOCK?

16Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 13, 2009 12:59 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Mislim da je dobila dowoljeno pregleda
Zawršeni pregledi

17Završeno Re: AWS: Anime World Serbia Sun Dec 13, 2009 7:10 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Veoma sam zadovoljna pregledom! Puno hvala Vlado. Smile

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forums hosting | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com