Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Danna Garcia fan forum Empty Danna Garcia fan forum Sat Jan 02, 2010 3:08 pm

*Jelena*

*Jelena*

Doktor za forume
Doktor za forume
Ime foruma: Danna Garcia
Link:www.danna-garcia.tk ili www.danna-garcia.heavenforum.org
Opis: Forum napravljen za latino glumicu Dannu Garciu...Na njemu se mogu pronaci sve novosti i informacije u vezi nje i njenih serija...
Kolika je starost foruma: 4 meseca

nick:FoF-pregled
pass:fofpregled

2Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Sat Jan 02, 2010 4:22 pm

**Kacxa**

**Kacxa**

Forumski moljac
Forumski moljac
hoce li neko

3Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Sat Jan 02, 2010 4:23 pm

*Jelena*

*Jelena*

Doktor za forume
Doktor za forume
tek sam postavila i pregled ne ocekujem odmah

4Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Sat Jan 02, 2010 5:05 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
**Kacxa** čemu spam? Pregled je tek postawljen!

Lista čekanja

5Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Wed Jan 06, 2010 10:19 pm

Tinkerbell

Tinkerbell

Neverland
Neverland
Pregled za Danna Garacia forum

Prvi utisak:

Aktivnost: Jako slaba za 4 mjeseca postoljanja foruma.Članovi rijetko dolaze a i po po postovima slab pišu.Dnevno dođe oko 15 članova.A šta je sa onim ostalima.Ima ih još 150


Look: Malo miješanje boja.Jednostavno pozadina ubada u oči.Z apozadinu ste trebali koristiti nijansu navigacija ili nešto što malo više vuče na crvenu(a nije ovoliko drečavo)


Ocena: 3/10


Izgled:

Boje: Kao što već rekoh nijansa crvene koju ste iskoristili za pozadinu ubija u oči.Takođe ne znam čemu ova svijetla boja(prljavo-ljubičastta,siva koja li je)...Mislim da je ona suvišna.Stavite drugu pozadinu i promijenite ono sivo(ili kako već) u bijelu boju

Slike: Ikonice nisu lijepo sklopljene sa ostalim slikama na looku.Logo je prenatrpan slikama prvenstveno novogodišnjim pa tek ogromnim slikama DAnne.Takođe bespotrebna je WELCOME MESAGGE koja zaklanja dio Dannine slike a isto tako i doprinosi da na logou ima više slika,texta,novogodišnjih porukica.Who is online je ok mada bi mogao biti viši a uži.Takođe bespotreban text Who is online.Nvaigacije su lijepo napravljene(asko ste ih vi pravili).Pahuljice koje padaju po forumu su takođe bespotrebne ai ne primjećuju se jer se sklapaju sa šarenilom foruma

Ocena: 4/20

Stil:Imate 11 kategorija od kojih je najmanje 7 bespotrebno.
Kategoriju kao i podforum"samo za goste" izbrišite,bespotrebna je.Kategoriju WElcome pretvorite u kategoriju npr"početak" i u njoj stavite ovo vaše"predstavite se" koje biste mogli imenovati kao Članovi.Kategoriju Forum izbrišite i stopite sve podforume iz te kategorije u podforum Pravila i Informacije.O Glumici,danine serije,vasi radovi posvećeni danni stavite u jednu kategoriju koja bis e zvala Dannna Garacia i otvorite podforume: Biografija,Novosti,Galerija,Video,Serije u kojim je glumila,Fan kutak.Caffe i Zabava je potpuno isto xD....
Napravite smao jednu kategoriju i otvorite podforume:Razonoda(a u razonoda Igrice,Reklame) i podforum Kanta


Organizacija:Pravila pod 1.Nisu napisana našom srpskom lationicom
pod2.Nigdje nema pravila o pravopisu

Ocena: 5/20

Uredništvo:Ne poštuje se srpska latinica(š,đ,č,ć,ž),koriste se sx,sh,cx,ch,tz,...Previše grupa

Broj članova tima: 3 moda je dobro ali 3 admina je previše.

Profesionalnost:U podforuma se ne poštuje srpski pravopis,latinica..Previše šarenila.Reklamni banneri različitih veličina(veće,manje,šire,uže)

Ocena: 5/15

Aktivnost:Na 165 članova dnevno dođe oko 15 članova.A šta je sa drugim 150?Admini dobro postuju sem jhednog...Xm ima samo 17 postova.Maknite je sa potzicije.


Broj članova: Za 4 mjeseca 165 članova je veoma mali broj.Dovodite nove ili poradite na aktivnošću starih

Broj postova: Veoma mali broj postova za ovo vrijeme.Trgnite članove Danna Garcia fan forum 81549

Koliko se u stvari dnevno postuje: Više ljudi dnevno dođe nego što se postuje.A možda i jednak broj postova dnevno kao i članova dnevno.Poradite na postovima

Ocena: 12/35


33/100
JakO mali broj..možete vi to više pozzz[img][/img]

6Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Wed Jan 06, 2010 10:55 pm

*Jelena*

*Jelena*

Doktor za forume
Doktor za forume
no comment,pola toga nisam razumela ali nema veze...

pomozi nam ti ako znas kako

7Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Wed Jan 06, 2010 11:52 pm

Tinkerbell

Tinkerbell

Neverland
Neverland
xD
Ja sam amlo nerazumna..Aj ako oćeš pomoći ču ti sjutra xD

8Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 11:00 am

*Jelena*

*Jelena*

Doktor za forume
Doktor za forume
Ok,moze...samo sad odoh na Bozic kad se vratim,pomoci ces mi xD

9Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 12:56 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Da li mogu da premestim ovaj pregled u Zavrsene preglede?

10Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 5:02 pm

*Jelena*

*Jelena*

Doktor za forume
Doktor za forume
ma uopste mi se ne svidja pregled,prosli je bio mnogo bolji a 50 clanova i oko 3000 postova smo skupili od proslog...

11Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 5:15 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Sto znaci da cekas jos pregleda ili mogu da ga saljem u Zavrsene?

12Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 5:17 pm

*Jelena*

*Jelena*

Doktor za forume
Doktor za forume
sto znaci da bih zelela jos jedan pregled

13Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 5:25 pm

nEmAnJa x]

nEmAnJa x]

GaGa's Little Monster
GaGa's Little Monster
Pregled za Danna Garcia Forum

Prvi utisak:

Organizacija: Forum nije lose organizovan. Ali, imate previse kategorija i podforuma. Dosta je potpuno nepotrebno tipa -Cestitke, Muzika, Filmovi-, to sve mozete staviti u jedan podforum i tako skratiti index i samim tim poboljsati prvi utisak o indexu foruma. Takodje, imate previse forumskih grupa. Smanjite, sasvim je dovoljno imati 3-4 grupe kojima mogu da pripadaju clanovi. (4/10)

Izgled foruma: Cini mi se da ste lepo uklopili boje i slike. Ikonice mi se uopste ne svidjaju, vise su za neki Fun ili Svastara forum. Boje ste lepo uklopili sa slikama. (5/10)

Ocena 9/20

Skin foruma:

Slike: Baner je dobar, velicine su mu odlicne, nije ni premali ni preveliki. Ikonice, kao sto vec rekoh, mi se ne svidjaju, nekako mi ne idu uz forum o nekoj poznatoj licnosti. Navigacije su lepe, ali ih stavite na sredinu foruma, kad je vec baner na sredini. Pozadina je ok, mozda ste mogli neku malo lepsu da stavite, ova je malo jednostavna. (7/15)

Boje: Boje su lepo uklopljene, svidjaju mi se, u potpunosti su uklopljene sa slikama, samo u odnosu na ikonice odskacu. (7/10)

Ocena:14/25

Stil foruma:

Index: Index je ok, kao sto vec rekoh, skratite ga, ovako je predugacak, i kvari dojam o samom forumu. Portal vam je u potpunosti nepotreban. Ukoliko vec zelite da ga imate, popunite ga sa nekim novostima i zanimljivostima, ovako je skroz prazan. Oglasna tabla vam je prenatrpana. Moj savet vam je da sve ove reklamne banere stavite, ili u neki podforum ili na portal. (5/10)

Organizacija: Lepo ste organizovali, imate sve sto bi svaki forum o poznatoj licnosti trebao da ima, samo necega imate i previse, i to skratite. (5/10)

Ocena:10/20

Urednistvo

Staff: Imate 3 Admina i 3 Moderatora, sto je, cini mi se previse. Forum ima oko 160 clanova, i cini mi se da nema posla za toliko vas. Smanjite to. (4/10)

Aktivnost: Admini su veoma aktivni, osim ovog treceg koji ima samo 17 postova. Obavezno mu recite da se aktivira na forumu, posto je stvarno apsurdno da ima toliko malo postova! Moderatori su manje, vise, aktivni, mada mogu biti i aktivniji, recite im da obrate paznju na to. (3/5)

Ocena:7/15

Aktivnost:

Clanovi i postovi: 165 clanova i 6700 postova za 4 meseca je ok, mada je to moglo i bolje. Reklamirajte forum i otvarajte nove teme i podforume kako bi zainteresovali clanove i naveli ih da vise postuju i dolaze. (3/5)

Koliko se dnevno postuje: Dnevno se postuje osrednje, ni premalo a ni previse. Poradite malo na toj aktivnosti clanova. (7/15)

Ocena: 10/20

Ukupno:50/100

Komentar: Na kraju je ispalo da je ocena i visa nego sto sam ocekivao. Poradite na ovim stvarima na koje sam vam skrenuo paznju, i aktivirajte malo clanove da budu redovniji. Pozdrav! Wink



Last edited by nEmAnJa x] on Thu Jan 07, 2010 10:31 pm; edited 1 time in total

14Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 5:27 pm

*Jelena*

*Jelena*

Doktor za forume
Doktor za forume
ok,hvala,za ikonice mi je rekao dizz ovoga foruma,hvala ti...potrudicu se...

15Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 6:38 pm

**Kacxa**

**Kacxa**

Forumski moljac
Forumski moljac
hwala...puno...poradicemo na mnogo toga slazem se pogotovo oko postova i tog jednog admina...

16Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 7:56 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Moze li sad LOCK?

17Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 8:04 pm

*Jelena*

*Jelena*

Doktor za forume
Doktor za forume
da,moze

18Danna Garcia fan forum Empty Re: Danna Garcia fan forum Thu Jan 07, 2010 8:08 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Zavrseni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com