Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Selena Gomez Fri Jan 15, 2010 12:53 pm

Samy

Samy

♥ Taylena ♥
♥ Taylena ♥
Ime foruma: Selena Marie Gomez
Link: www.selena-gomez.forumotion.com
Opis: Forum o Seleni
Kolika je starost foruma:Oko 2-3 godine
Nalog:...
Nick: Fof
Pass: fofpregled

2Završeno Re: Selena Gomez Wed Jan 20, 2010 12:45 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Lista čekanja!

3Završeno Re: Selena Gomez Tue Jan 26, 2010 3:03 pm

4 8 15 16 23 42

4 8 15 16 23 42

Guess whose back?
Guess whose back?
Pregled za Serena Marie Gomez forum


[b]Prvi utisak: Po ulazku na forum primetio sam da je portal aktivan i lepo uređen, ali mi sam izgled foruma i nije privukao toliku pažnju. Takođe sam primetio da aktivnost foruma nije velika, i trebate preduzeti nešto u vezi toga, jer ipak neće biti mnogo ljudi koji čitaju vaš lepo uređen portal.[b]

[b]Aktivnost: U podacima o forumu sam primetio da forum ima veoma lepu dužinu trajanja, ali nikako ne napreduje, skoro da je i zapostavljen. Aktivnost je veoma mala i predlažem da uložite više truda, osvrnite se malo na oficijalne forume i sajtove vaše poznate ličnosti, i ugledajte se na njih.[b]
[b]1/5[b]

[b]Look: Ne mogu reći da je kvalitet izgleda loš, ali jednostavno je izgled jednostavan, previše prost, i ne privlači mi pažnju. Verujem da ste hteli postaviti izgled koji ćese podudarati sa temom foruma, što i u neku ruku jeste uradili, ali vam nije išlo u prilog. Moj predlog je da uradite novi, drugu verziju, predlažem Invision ili Punbb[b]
[b]2/5[b]

[b]Ocena: 3/10[b]

___________

[b]Izgled:[b]

[b]Boje:Boje se slažu ali ukoliko želite više članova, morate uskladiti neke univerzalne boje koje zagarantovano privlače pažnju, lepo je eksperimentisati, ali ne na aktivnim forumima[b]
[b]4/10[b]

[b]Slike: Baner je lepo odrađen, ali dimenzije nisu odgovarajuće. Navigacija je koliko mi se čini druge boje, odnosno druge nijanse od svih rozih površine, i previše iskače samim tim, ikonice jesu lepo osmišljene, ali nemaju neku konekciju sa samom temom.[b]
[b]5/10[b]

[b]Ocena: 9/20[b]

___________

[b]Stil:[b]

[b]Dužina indeksa:lepo složen indeks, mada ukoliko želite veću aktivnost, morate ubaciti neku originalnu ideju, čini mi se da su ovakve ideje sa total offom polupraznim potpuno out.[b]
[b]7/10[b]

[b]Organizacija:Pravilnik je prekratak ali je ispoštovana srpska latinica, no ipak ne primećujem u ostalim temama istu stvar, takođe previše pažnje je obraćeno na članove njihove slike, predstavljanje i ko, umesto na glavnu temu...Takođe želim da vas podsetim da je zakonom zabranjeno postavljanje ilegalnog materijala, a vi ga imate, no ipak na vama je rizikovati.[b]
[b]5/10[b]

[b]Ocena: 12/20[b]

___________

[b]Uredništvo: 4 administratora, a samo su dva aktivna, ako tako možemo reći, verujte da forumu samo odmažete ako postavljate za administratore ljude koji nisu voljni biti aktivni i ostalo, da nastavimo dalje, look dizajner, ne razumem, ako si dizajner na forumu podrazumeva se da dizajniraš izgled i slike koje psotavljaš na njemu koje i jesu deo njega, veoma mi liči neprofesionalno, 3 moderatora, 1 aktivan, predlog da otpustite komotno pola tima, i ubacite sveže ljude koji su spremni za znoj i rad..[b]

[b]Broj članova tima:8[b]
[b]2/10[b]

[b]Profesionalnost: Pokušajte biti ozboljniji, lepo je biti profesionalan i kada sve ide po određenom zakonu, tada će doći i pravi fanovi, i forumu će krenuti bolje. Za sada ste još u fazi razvijanja koliko sam primetio.[b]
[b]2/5[b]

[b]Ocena: 4/15[b]

___________

[b]Aktivnost:U podacima o forumu sam primetio da forum ima veoma lepu dužinu trajanja, ali nikako ne napreduje, skoro da je i zapostavljen. Aktivnost je veoma mala i predlažem da uložite više truda, osvrnite se malo na oficijalne forume i sajtove vaše poznate ličnosti, i ugledajte se na njih.[b]

[b]Broj članova:134, broj privlači ali po mojim proračunima vi za godinu dana dovedete jadnih 35 članova[b]
[b]3/10[b]

[b]Broj postova: Mnogo više pisanja, veća aktivnost tima, postoviti će dolaziti sami od sebe![b]
[b]2/10[b]

[b]Koliko se u stvari dnevno postuje:malo[b]
[b]3/15[b]

[b]Ocena: 8/35[b]

___________

[b]36/100[b]

[b]Komentar: Veoma loše, ne mogu vas pohvaliti, ipak uvek ima šansi, potrudite se da polako pređete na profesionalniji nivo, za početak, ispravite sve što vam je predloženo u ovom članku![b]

4Završeno Re: Selena Gomez Wed Jan 27, 2010 1:33 am

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Dakle, moze u Zavrsene preglede?

5Završeno Re: Selena Gomez Wed Jan 27, 2010 9:44 pm

Samy

Samy

♥ Taylena ♥
♥ Taylena ♥
Hvala na predlozima
Stvarno ce mi biti korisno...

6Završeno Re: Selena Gomez Thu Jan 28, 2010 7:39 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
->Završeni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com