Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Završeno Rock world Wed Jan 20, 2010 9:33 pm

Teen Girl

Teen Girl

Senior
Senior
Ime foruma: Bandslam
Link: bandslam.forumotion.com
Opis: O rocku i rock bendovima, cajke su zabranjene, ovo je za fanove rocka, tu se raspravlja o rocku i mišljenje...
Kolika je starost foruma: 2 mjeseca

Akaunt: 4um4u
za urednike

2Završeno Re: Rock world Wed Jan 20, 2010 10:18 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Trazila si pregled pre 15 dana

3Završeno Re: Rock world Thu Jan 21, 2010 6:29 pm

Teen Girl

Teen Girl

Senior
Senior
Nisam. Prošle godine sam.
No sada imamo sve novo...

4Završeno Re: Rock world Fri Jan 22, 2010 10:53 pm

Teen Girl

Teen Girl

Senior
Senior
Ocete li pregledat?

5Završeno Re: Rock world Fri Jan 22, 2010 11:12 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Molim te imaj strpljenja!Nisi prwa na listi čekanja,a i nije owo jedini posao koji staff ima!

6Završeno Re: Rock world Sat Jan 23, 2010 3:03 pm

Teen Girl

Teen Girl

Senior
Senior
Oprostite, nisam znala.

7Završeno Re: Rock world Mon Jan 25, 2010 11:15 pm

Mixiii

Mixiii

Urednik foruma
Urednik foruma
Stavljeno na listu cekanja!

8Završeno Re: Rock world Tue Jan 26, 2010 9:43 am

Teen Girl

Teen Girl

Senior
Senior
Hvala!

9Završeno Re: Rock world Wed Jan 27, 2010 12:40 am

Veljko

Veljko

Born Heartbroken
Born Heartbroken
Rock World Pregled


Prvi utisak: Božićni praznici su stvarno gotovi ne gotivni. Zato makni ovu ukrasnu stvarčicu sa početka. Jeste da volimo praznike, ali ne toliko. Na portalu zatečem previše nepotrebnih podataka, bolje je da postavite novosti iz ROCK sveta, a ne video klip koji će uvek tako stajati. Zato mi to kvari utisak. Baner mi je malo prevelik u visini i veoma mali u širini, više liči na wallpaper. Stavite lepo širinu u pikselima i tu širinu -10px koristite za baner za lepši učinak.

Ocena: 4/10


Dizajn foruma: Baner ima crnu pozadinu, svi znamo da koristimo transparentnu. Isto važi za dimenzije ali i uklopljenost efekata. Ako niste eksperti prepustite ekspertima u dizajnerskoj sekciji. (-5) Da nastavimo dalje, ovo we rock together vam nije potrebno, a i comic sans ms font kvari dojam profesionalnosti. (-4) Ikonica converse predstavlja starke i tu marku patika (koju mnogo volim) ali ne rock muziku. (-2) Takođe dimenzija ikonica je malo velika, najbolje je da imaju transparentni background. (-2) Who's on line slika je prevelika, zauzima veliki deo kolone te se duže učitava, crna pozadina je opet neprikladna i ako se još par članova uloguje u 99 sati uskoro ćete imati belu i crnu pozadinu ispod slike jer će se taj deo raširiti. (-3). Boje su prilično dobro uklopljene samo mi fali slika za pozadinu. (-2)

Ocena: 13/30

Organizacija:
Ovde ću poprilično da vas olešim. Da krenem sa indeksom. Pravila, članovi, takmičenja, a slike potpuno dole. (-3) Čini mi se da tu stavljate slike članova, zato bi taj podforum išao u članove. Igrice, svaštaru i sve ostale off topic delove stavite u jednu kategoriju. Ostale bendove stavite ispod off topic foruma, ali u istoj kategoriji. (-5) Da nastavim sa glavnim delom foruma koji je totalno loše organizovan. Nije fer imati podforume o bendovima koje vi volite a ostale bendove koji drugi vole izostavite. Zato je najbolje da to organizujete na sledeći način:

- Novosti
- Bendovi
- pa stavljaj podžanrove sa nazivom isti kao u grupama i onda tu pišite o - bendovima
- Galerija
- Video klipovi
- Reči pesama (svaki izvođač po temu)
A off topic stavite svaštaru i u nju sve natrpate a ispod ostale bendove i takmičenje. Mislim da je ovo dovoljno rečeno. (-10) Pravila sam pogledao, potpuno su ok samo je pregled loš. Crvena slova dreće na belom, pogotovo na tako sitnom fontu kao što je Comic Sans MS i naravno niko ih neće čitati. Imate previše grupa, mislim da vam stvarno nije potrebno toliko grupa. Ako se neko registruje na forum znači da voli rock. (-4)

Ocena: 18/40

Aktivnost: Da li vam se čini da ste malo neaktivni? Čim popravite gore navedene stavke biće jako bolje.(-4) Četiri administratora na 80 korisnika je kao da 50 administratora na 1000 članova. Do 1000 članova šibajte sa dva administratora i četiri moda, pogotovo ako je forum zapušten. (-6) U poslednjih 24 časova je 10-ak članova posetilo forum i napisalo oko 30 postova sve zajedno. Šta da vam kažem, čupajte se kako znate i umete. Čitajte članke.

Aktivnost: 10/20


Total: 45/100

10Završeno Re: Rock world Wed Jan 27, 2010 4:34 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Nakon oko 24h nema odgovora..

-> Završeni pregledi

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com