Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1Tutorial4free Empty Tutorial4free Sat Mar 06, 2010 2:44 am

DonMilan

DonMilan

Regularan Član
Regularan Član
Ime foruma: tutorial4free
Link: http://tutorial4free.serbianforum.info
Opis: kao što i sam naziv foruma kaže ovde možete naci razne tutorijale PS, programiranje, Web dizajn, tutorijali za pocetnike, interfejs novosti, zanimljivosti i još mnogo toga
Kolika je starost foruma: Forum je počeo sa radom u Petak 13.11.2009, znači još malo pa 4 meseca rada


edit:
Nick: FoF
Pass: 123456!

Na forumu su izvrsene velike izmene u dizajnu, pre svega je napravljena pocetna html stranica, promenjen je logo.....Tutorial4free 81549

2Tutorial4free Empty Re: Tutorial4free Sat Mar 06, 2010 8:53 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Dodato na listu..

3Tutorial4free Empty Re: Tutorial4free Sun Mar 07, 2010 1:25 am

DonMilan

DonMilan

Regularan Član
Regularan Član
moze li pregled da bude gotov 7. marta do 14h, zato sto posle necu biti tu, dolazim tek sledece nedelje....Tutorial4free 81549

4Tutorial4free Empty Re: Tutorial4free Sun Mar 07, 2010 10:13 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Evo,ja ću ti uraditi pregled,neće biti vrhunski kao od Micy ili Mixiii itd Smile


~Pregled za Tutorial4free~


Prvi utisak


Aktivnost:Forum postoji četiri meseca i za to vreme sakupili ste baš lep broj članova,čak 355 ali sa tolikim brojem članova 1322 posta je veoma slabo..Akrivirajte se,pišite što više!
Ocena:2/5


Stil:Pa boje su veoma lepe,ali HTML stranica je mogla da bude lepša..Pogotovo slike,boje itd.Na forumu su prevelike ikonice za forume,a ono za kategorije se ne uklapa uz look..Kao ni navigacije(one su odlično odrađene)ali nisuTakođe ni slika kod WIO vam ne treba...
Ocena:2/5

Ukupna ocena:4/10




Uređenost

Organizacija:Index je lepo organizovan ali jedna stvar mi se ne sviđa a to je Download Zona..Warez je na FMotionu zabranjen,sklanjajte to da vam forum ne bi obrisali.Pravilinki je lepo napisan.Sviđa mi se što je latinica korištena.
Ocena:3/5


Dužina Indexa:Već sam rekao,sve je lepo ˝složeno˝ali sklonite Download Zonu.I malo smanjite deo za offtopic!
Ocena:3/5

Ukupna ocena:6/10




Dizajn

Boje:Boje na HTML stranici su užasne(izvinite na izrazu) Stavi neku nijansu plave da se uklapa uz forum.A sada boje foruma: Veoma su lepe i odmaraju oči ali promenite sliku za kategorije.
Ocena:5/10


Slike:Već sam rekao,logo odlično napravljen(svaka čast autoru)Ali to ne mogu reći za sliku za kategorije.Uopšte se ne uklapa,menjajte to!Takođe mislim da je slika kod WIO-a nepotrebna.
Ocena:5/10

Ukupna ocena:10/20




Uredništvo i Aktivnost

Broj urednika i profesionalnost:Jedan moderator i dva admina,odličan izbor.Bilo bi bolje d apišete sa šđčćž ali nema veze.
Ocena:10/15


Aktivnost urednika:Jao,jao,jao..Admin(Co-Admin) ima samo 17 postova.Skidajte ga odmah sa pozicije,to je premalo!A moderator pa oko 150 postova je takođe mali broj,apelujte na njih da više pišu!
Ocena:5/15


Broj članova i postova:Naši korisnici su poslali ukupno 1321 članaka
Imamo 344 registrovanih korisnika.
Broj članova je solidan ali broj postova OMG.Akitivirajte se,otvarajte akcije,podstaknite ih da više pišu..
Ocena:5/15


Dnevno postovanje:Forum dneno poseti oko 10-ak članova i napiše po 2-3 posta,jako malo!
Ocena:5/15

Ukupna ocena:25/60



Ukupno:45/100


Komentar:
Ocena je veoma niska.Ispravite ono što sam rekao i sledeći put će biti bolja Smile

Pozz,CyBeR

5Tutorial4free Empty Re: Tutorial4free Thu Mar 11, 2010 4:52 pm

(c)micy

(c)micy

•Shakira Fan No #1•
•Shakira Fan No #1•
Već 3-4 dana nema odgowora!

Zawršeni pregledi!

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Create free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com