Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 3]

1Opasne igre - "Perro Amor" Empty Opasne igre - "Perro Amor" Wed Aug 11, 2010 8:41 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Još od tinejdžerskih dana, dalji rođaci Antonio Brando ( Karlos Ponse) i Kamila Brando ( Marica Rodrigez) igraju se opasnih igara držeći se pravila: sve je dozvoljeno sem zaljubljivanja.
Opasne igre - "Perro Amor" 1281552030_perroamor1
Zadovoljstvo i adrenalin postaju smisao njihovog života satkanog od mračnih strasti, opasnih osvajanja i erotskih ponuda bez cenzure. Bez moralnih prepreka, oni pretvaraju svoj život u ruski rulet.
Opasne igre - "Perro Amor" 1281552045_perroamor2
Kada Antonio bude trebalo da oženi ćerku očevog poslovnog partnera Danijelu ( Marica Bustamante), Kamila će se opkladiti sa njim da neće imati hrabrosti da odbije brak iz računa i kaže „ne". Da ne bi izgubio Antonio će odbiti mladu izazivajući neslućene posledice...

Uloge: Karlos Ponse, Marica Rodrigez, Ana Lučija Dominges, Kotan Fernandez

Produkcija: Telemundo, 2010.

Šta mislite o ovoj seriji.. Prejaka je Opasne igre - "Perro Amor" 81549

2Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 11:46 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Gledao sam Opasne igre - "Perro Amor" 81549 I gledam :PP

3Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 11:48 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Najbolja serija.. Msm nije, čari je najbolja.. Ali jedna od najboljih.. Ekstra je.

Joj jedva čekam večeras.. Gledao sam sinoć na YT-u ali nemam blage šta su pričali Opasne igre - "Perro Amor" 81549

4Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 7:03 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
kad ima i na kojem kanalu?

5Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 8:05 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
u 7 sati uveče, msm sada je bila, na FOX-u.

A repriza je sutradan ujutru oko 11.. kako kad..

Joj, evo trčim po sobi i vrištim.. Kako je danas bila extra epizodaaaaaaaaaaa

6Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 8:18 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Milanče wrote:u 7 sati uveče, msm sada je bila, na FOX-u.

A repriza je sutradan ujutru oko 11.. kako kad..

Joj, evo trčim po sobi i vrištim.. Kako je danas bila extra epizodaaaaaaaaaaa

Zavtece ti se u glavu od lepote...xD..fala

7Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 8:20 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ma neće.. ali je prejaka serijaaaa..

Moraš gledati Opasne igre - "Perro Amor" 81549

8Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 8:21 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Pocinjem sutra....pa ti javim dal sam skakala po sobi...xD

9Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 8:21 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Može može.. Opasne igre - "Perro Amor" 81549

Ali gledaj reprizu.. Biće ti jasnije ako počneš od reprize, pa onda uveče gledaš i kreneš da gledaš.. tako sam ja Opasne igre - "Perro Amor" 81549

10Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 8:25 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Milanče wrote:Može može.. Opasne igre - "Perro Amor" 81549

Ali gledaj reprizu.. Biće ti jasnije ako počneš od reprize, pa onda uveče gledaš i kreneš da gledaš.. tako sam ja Opasne igre - "Perro Amor" 81549


Oke...majstoru...

11Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 8:27 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
hehe Opasne igre - "Perro Amor" 81549

Ajte ljudi komentarišite.. Opasne igre - "Perro Amor" 81549

12Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 9:15 pm

Maci

Maci

Aktivan član
Aktivan član
totalno luda serija....bre msm...bez dlake na jeziku.... Embarassed Smile

i ja sam wristala ko luda ... :DDD qq.. eXtra serijaa.... 4 8 15 16 23 42
ma definitiwno jedna od najboljih... :nEmAnJa x]:

13Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 9:16 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Daaa... Jedna od najboljih.. najbolja je čari xDD

Znači današnja epizoda je stvarno odlična.. Mrzim kad stave reklame, ja trčim po sobi čekajući da počne Opasne igre - "Perro Amor" 81549

14Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 9:25 pm

Wlajky

Wlajky

Ninja
Ninja
Ja po malo kad uhvatim, kad uveče nema šta da se gleda. Dobra je.

15Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 9:27 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Lažeš.. Popaljen si na nju..

16Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 9:34 pm

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Smor.

17Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 9:37 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Nemoj da te banujem.

18Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 9:42 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
ten98 wrote:Smor.


haha daco kralj si.

19Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 9:44 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Dajte ljudi, ne znate kako ludim kada neko kaže nešto loše o čarima.. sada sam se i na ovu seriju popalio.. lele se vama..

20Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Aug 12, 2010 9:46 pm

Saxy_Bravo

Saxy_Bravo

•GaGaHoLiC•
•GaGaHoLiC•
Milanče wrote:Dajte ljudi, ne znate kako ludim kada neko kaže nešto loše o čarima.. sada sam se i na ovu seriju popalio.. lele se vama..

Sme banujes???xD Sad cryyy xD

21Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Aug 13, 2010 10:29 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Nisam gledao juče,igrao sam turnit u cs-u...Milane pošto si ti napaljenik objasni mi šta je bilo Smile

22Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Aug 13, 2010 10:44 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ti i tvoj kanter.. Botu, propustio si seriju zbog igrice koju možeš igrati uvek.. wtf???

Ukratko.. Sad će ti repriza pa idi gledati :PP

Ali ajde.. Sve u svemu, Roki je angažovao nekog advokada da pomogne Sofiji da se dokaže da nije nedužna i jeste, i na kraju joj se Sesilija izvinjavala.. Taj advokat joj je pokazao snimak koji je snimio kako su radnici u kompaniji Brando pričali da je ta dozvola kupljenja.. za 180000 ne znam čega.. dolara valjda xD A na fondu je bilo 200000 toga i toga xDD.. I onda je rekla da će joj se svi izviniti, itd, a Kamilija je izletela iz te kancelarije.. Znači najbolja epizoda.. itd..
Onda, Antonio je zaustavio onog advokada za razvod, on stvarno voli Sofiju.. itd.. a Sofija je odlučila da će se razvesti.. Opasne igre - "Perro Amor" 81549

23Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Aug 13, 2010 10:47 am

ten98

ten98

Loli Urednik
Loli Urednik
Milanče wrote:Nemoj da te banujem.

Samo napred! Wink

Saxy_Bravo wrote:
ten98 wrote:Smor.


haha daco kralj si.

Znam!!!

24Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Aug 13, 2010 10:55 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ne spamujte ovde :PP

25Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Aug 13, 2010 10:57 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Moram gledati..Sada ima u 12:15 Smile
A za CS,bio turnir,ko bude imao najbolji scor dobija admina i ja bio drugi -_-

26Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Aug 13, 2010 8:57 pm

Maci

Maci

Aktivan član
Aktivan član
gledala sam pre sat wremena...sjajna epizoda,.. ja sam wristalaa :DDD ♥

27Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Aug 13, 2010 9:00 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
I ja sam gledao.. Super epizoda.. ladno će joj sve prepisati.. msm već je prepisala..

Hahah Opasne igre - "Perro Amor" 81549

Najžešće mi je što Kamilija nije ćerka od Branda.. loool

28Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Aug 14, 2010 10:21 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
E taj sa Kamilom deo sam video..A otac joj onaj Luiđi što traži podatke o njoj s onim ćelavim Smile

29Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Mon Aug 16, 2010 6:37 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Joj jedva čekam danas da saznam sve Opasne igre - "Perro Amor" 81549 hahaha Opasne igre - "Perro Amor" 81549

30Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 17, 2010 11:12 am

Madonna_Fan

Madonna_Fan

Aktivan član
Aktivan član
o.O

31Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 17, 2010 11:12 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Serija je prekul..Juče bilo super kad su se tukli xD

32Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 17, 2010 11:14 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Haha, daaa.. ipak je on voli, eh al' mi je sad drago kad joj je rekao da nisu rođaci, ne bi se ne upoznali.. Uff.. .kako niskooooooooo

33Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 17, 2010 11:17 am

LoLcIc

LoLcIc

-> Only Girl <-
-> Only Girl
Poubijace se xD

34Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 17, 2010 9:59 pm

Maci

Maci

Aktivan član
Aktivan član
ahahahaahaa...owa danasnja epizoda je bila eXtra wrh....hahahahaa Smile NENCHY kidala sam se od smeha .... owo dvoje u krevetu....pa kad je owaj Kamilin muz opisivao ovoj dozivljaje :nEmAnJa x]: ahahahaa a owa kaze kako je bilo kratko,... Smile a na to ce on da mu se "Pantercica" nikad nije zalila... ahahahhaa....i tako dalje...:nEmAnJa x]:
znachi epizoda je bila vrh....! :nEmAnJa x]:

35Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 17, 2010 10:17 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Joj, kidao sam se tome. Opasne igre - "Perro Amor" 81549

36Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Aug 18, 2010 3:40 pm

ZileeE

ZileeE

Novajlija
Novajlija
Kull je.. serija

37Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Aug 20, 2010 3:11 pm

Baby

Baby

Junior
Junior
Joj-gledam tu seriju kad stignem i extra je-ali je klasicna sapunica....
Camila mi najbolje glumi-i najrealnija je Ddok mi Sofia malo "skace"po zivcu
a onaj Antonio-ima lik najobicnijeg muskarca iz svake sapunice-samo sto je on kao neki "badza"-klinci se bezveze(Vise mi se svidja njegov pas od njega)

38Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Aug 21, 2010 12:36 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Uf, Kamiliji je ipak otac onaj konj.. xD

A kako je ljubomorna na Sofiju..cccc

39Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Aug 21, 2010 1:38 pm

Anja'99

Anja'99

Senior
Senior
I ja gledam, serija je jedna od naaajboljih! Opasne igre - "Perro Amor" 81549 Opasne igre - "Perro Amor" 81549 Opasne igre - "Perro Amor" 81549

40Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Aug 21, 2010 1:40 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Milanče wrote:Uf, Kamiliji je ipak otac onaj konj.. xD

A kako je ljubomorna na Sofiju..cccc
Ma koza jedna Opasne igre - "Perro Amor" 81549 (da izvinite na izrazu) Jedva čekam ponedeljak da vidim šta će biti xD

41Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Aug 21, 2010 2:35 pm

GABRIELA

GABRIELA

Regularan Član
Regularan Član
Serija je super.. Lepshe mi je odgovaralo u 1h nocu :PP
LJUBAV Kamila Smile

42Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Aug 21, 2010 5:32 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ne smeš ceo post boldovati.. Bold sluši da se neka reč naglasi, a ne da vi pišete kako bi vam lepše bilo..

43Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Aug 21, 2010 6:37 pm

GABRIELA

GABRIELA

Regularan Član
Regularan Član
Reko mi Wlajky da nesmem :PP

44Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Aug 21, 2010 6:40 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Evo sada ti i ja ovde govorim.

45Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Mon Aug 23, 2010 8:03 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Uf danas je bila extra epizoda.. Jedva čekam sutra.. Opasne igre - "Perro Amor" 81549

46Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 24, 2010 10:55 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Joj šta li će biti sa Luiđijem i onom..Jedva čekam danas xD

47Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 24, 2010 11:05 am

Leonardo

Leonardo

Forumski moljac
Forumski moljac
Serija je Vrh! Gledam je, ali u poslednje vreme malo manje zbog obaveza. xDD

Najviše mi se sviđa Oniks.. xDDD

48Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 24, 2010 8:00 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Uf kakva epizoda.. Jedva čekam sutra.. Prejako Opasne igre - "Perro Amor" 81549

49Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 24, 2010 8:20 pm

Spammer Man

Spammer Man

Junior
Junior
Obozavam je-jedva cekam sutrasnju epizodu...

50Opasne igre - "Perro Amor" Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Aug 25, 2010 10:28 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
I ja jedva čekam Opasne igre - "Perro Amor" 81549 Opasne igre - "Perro Amor" 81549 Opasne igre - "Perro Amor" 81549 Baš penal Smile

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com