Forum o Forumima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o Forumima

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 3]

101Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 31, 2010 6:59 pm

She03.

She03.

КJ-oвa Шaутии <3
КJ-oвa Шaутии
Nerviraju me Kamiline siske -.- xD

102Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Aug 31, 2010 8:01 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ovog momenta idem na YouTube da gledam.. znači reći će Gonsi sve.. Penal.. uf sada me Kamila nervira.. Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

103Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Sep 01, 2010 2:30 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Joj mrzim Kamilu..Ku** jedna -_-

104Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Sep 01, 2010 7:59 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Aleluja pa će svi otkriti za tu vezu.. Wiii.. A ako vas interesuje ko će biti sa kime na kraju, pitajte me Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

105Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Sep 02, 2010 2:07 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Interesuje šta će biti sada i na kraju xD A neće saznati,sprečiće baku -.-

106Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Sep 02, 2010 4:15 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ne verujem.. glupo je da se ne otkrije.. pih..

107Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sun Sep 05, 2010 9:45 pm

ninanina

ninanina

Novajlija
Novajlija
Nije lose gledala sam

108Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Mon Sep 06, 2010 11:20 am

alexandra

alexandra

Senior
Senior
Gledam... Obb seriju.... Smile

109Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Mon Sep 06, 2010 11:35 am

nickart

nickart

Nick Art Designs
Nick Art Designs
sestra mi gleda Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549 ja poneku epizodu pogledam Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549
nije losa serija

110Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Sep 08, 2010 5:01 pm

Gost

avatar

Guest
Pratim i dalje Smile
Baš mi žao Gonsala Sad

111Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Sep 08, 2010 6:10 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Joj,kako je glupav..Sve veruje Camilli..KOZA -.- xS

112Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Sep 08, 2010 9:39 pm

DamnSoReckless

DamnSoReckless

Junior
Junior
Glupost :/

113Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Sep 08, 2010 9:46 pm

Leonarda

Leonarda

Senior
Senior
Volim seriju Smile

114Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Sep 09, 2010 3:29 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
CyBeR wrote:Joj,kako je glupav..Sve veruje Camilli..KOZA -.- xS


Pa kad je voli.. Nije ni ona kriva što je imala takvog oca pa je na njega.. Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

Takođe i ona se zaljubila i vidiš na šta je sve spremna Smile

115Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Thu Sep 09, 2010 7:54 pm

MISS KACA

MISS KACA

Aktivan član
Aktivan član
ninanina wrote:Nije lose gledala sam
Naj serija

116Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Sep 10, 2010 3:04 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Aaaaaaaa..Ko će dočekati danas xS

117Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Sep 10, 2010 4:04 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Lol.. gledaj po YT-u Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549 hahaha

Ko će onda dočekati ponedeljak Sad

118Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Sep 11, 2010 2:13 pm

Gost

avatar

Guest
Jao, a ja ako ne budem mogla da gledam u ponedeljak, ko će dočekati utorak :///

119Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Sep 11, 2010 2:16 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ja ne znam kako ću gledati kada budem druga smena u školi..

120Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Mon Sep 13, 2010 10:06 pm

Gost

avatar

Guest
Pa ujutru...Vidi na teleteksu imaš 2 reprize ujutru! Jednu ranije, jednu malo kasnije... Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549 Ja tako uvek gledam a kad stignem uveče Smile

121Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Sep 14, 2010 6:32 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Ima oko 11 ili oko 10.. a ja oko pola 1 ili 12 moram biti u školi.. Neću do kraja gledati Sad

122Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Sep 14, 2010 6:33 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Eh,ja uvek uveče stignem (:

123Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Sep 14, 2010 6:57 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Blago se tebi :PP

124Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Sep 18, 2010 7:59 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Pu ko će sada dočekati utorak, no da se vratim na ponedeljak

Ona Antoniova doktorica za rehabilitacije će ići sa njime do Sofije, i onda će njega Sofija oterati, a on će gledati u svoje dete tamo u inkuatoru Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549 Penal, to će onako ukratko biti u ponedeljak, ostalo je manje bitno...

A u utorak će biti najbolja epizoda.. Pošto sam na brzinu odgledao sinoć na YT-u prebacivao sam i tako, znam da će negde pri kraju epizode on držati sina i da će se Sofija onako smejati njemu.. Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549




Prejakooooooooooo Smile
aaaaaaaaa

125Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Sep 18, 2010 10:57 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Aaaaaaaaaaaa,a kada će saznat da nema sidu?

126Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Sep 18, 2010 12:02 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Uf, pošto su neki delovi epizoda uklonjeni, kao neka pravila prekršena i sl. Nemam pojma, mislim da će saznati u utorak Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

Nego, niko nema sidu.. Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549
I onaj Tamajo se testirao, ali je staivo svike i kačket da ga ne prepozna neko, itd.
Onda, Gonsa i ona njegova, pu stao mi mozak, kako li se zove Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549 Će u kancelariji skakati kad saznaju da je negativno, i tako Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

127Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sun Sep 19, 2010 9:11 am

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Prebacuju termin na 7:25 UJUTRU..To je tako smor,ja sam uvek prva smena i bolje da nisam počeo gledat seriju,kako sada da nastavim gledanje T_T

128Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sun Sep 19, 2010 9:29 am

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Youtube :PP Šalim se.. e ja ću sada iskoristiti sve svoje veze, ima da nabavim celu seriju za download..

A prevode ću se dogovoriti sa Igorom da mi uradi par, i onda će to krenuti malo, tako da milina.

Kako su debilni samo.. Propustiću 9 epizodaaaa Sad Dobro je što sam sledeći mesec druga smena pa ću moći gledati.

Ako poludim danas, ovako, ići ću autobusom u 8 i 20 tako da neću biti na prvim časovima sve dok sma prva smena, to je 9 neopravdanih, opušteno Smile

129Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Sep 21, 2010 5:28 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Jutros sam gledao u pola 3 seriju, jedva čekam današnju epizodu da odgledam ujutro.. Malo je glupo što su sada pomerili u 3 i 30.. Malo debilno, ali ajde Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549 Mogli su ostaviti onaj u pola 3 termin Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

130Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Sep 29, 2010 9:05 am

Gost

avatar

Guest
Gledam ujutru kad sam popodne smena Smile Baš sam malopre odgledala. Klemensija je luda skroz jel se ona zaljubila u "Djidjija" haha xD U zadnjoj epizodi će Danijela da bude trudna sa Gonsalom videla sam, baš će biti smešno kad budu videli da je pozitivno. Sida-manija, haha sve džabe bilo kad niko ni nema...Antonio me nervira uhh :@

131Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Sep 29, 2010 3:32 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Ja sam gledao juče kada me stomak boleo.Sreća u nesreći,nesreća je veća ali -_- I sada,stvarno su nefer,svako ko ode na sajt njihov i da je najveći retard na svetu shvatio bi da ne može skoro niko da je prati u ovom terminu -.- Ali otkada je FOX briga za gledalace? I to nikada nežu zvati prva,iz 2 razloga:
Na daljinskom mi je prvi RTS.
I to nije prva srpska televizija.

132Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Wed Sep 29, 2010 9:47 pm

Gost

avatar

Guest
Haha, ja nekad Prva nekad Fox xD Stvarno nisu normalni, pored Opasnih igara prikazuju još jednu telenovelu, pa nemačku seriju pa čari, seks i grad pa one turske serije...Mislim, nisu normalnii...Ko još gleda onaj Gumuš bolje da su stavili opasne igre Smile

133Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Oct 09, 2010 10:10 pm

Bad-Ass Bitch

Bad-Ass Bitch

Aktivan član
Aktivan član
Gledala sam seriju na pocetku na tv-u, onda sam nastavila na YT-u gledanje jer nisam mogla da cekam sledecu.. x) to je bilo jos pre nego sto su promenili termin. Stigla sam negde do 82 druge epizode. Serija je fantasticna stvarno, videla sam da imaju jos valjda 2 verzije, sa drugim glumcima, ali mi je ovo najbolja kombinacija <3

134Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sun Oct 10, 2010 9:57 am

Nera

Nera

Sapienti sat
Sapienti sat
Kako nema Milanče, ova se tema pomalo uspavala Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549 Punih 7 listova podrške, morati ću da pogledam barem jednu epizodu Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

135Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Tue Nov 02, 2010 8:23 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Koga da zadužim da mi prati ovu seriju pa da mi prepričava Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549 hahaha

Moraću na YT-u gledati, i dalje mi ne odgovara termin, ja u 3 sata stižem kući svaki dan sem utorka, tako da ću samo utorkom moći gledati.. Bljeee

A najgore mi je što su sada Kamilu uhapsili pa nemam pojma šta se dešavalo.

Probaću da nagovorim ove iz Prve da roknu vikendom jedan Omnius(repriza cele nedelje, tipa što je bilo za 1001 noć).. Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

136Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Nov 05, 2010 8:56 pm

Gost

avatar

Guest
Ma izašla je Sad

137Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Nov 05, 2010 9:00 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Koja glupost, ali će ona biti mrtva i sve će se lepo završiti tako da rlx.. Znate ovu što je sada sa Antonijom, moraće da ide u San Francisko, a on neće hteti i eto.. Raskinuće, i kasnije će zažvaliti Sofiju, i eto. Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

138Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Nov 05, 2010 9:13 pm

Leonardo

Leonardo

Forumski moljac
Forumski moljac
Ja ne gledam više.. Niti imam vremena, niti znam kada se pušta i postalo mi je malo bezveze.. xD

139Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Nov 05, 2010 9:22 pm

Gost

avatar

Guest
Ja zbog novog termina pratim redovno Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

140Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Fri Nov 05, 2010 9:36 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
Blago se vama, ja ne mogu pa moram skidati sa neta Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

141Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Nov 06, 2010 2:35 pm

CyBeR

CyBeR

Urednik foruma
Urednik foruma
Ja pratim ali kada Milan skine ja gledam sve ispočetka Smile

142Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 Empty Re: Opasne igre - "Perro Amor" Sat Nov 06, 2010 2:36 pm

Milan

Milan

Bičar
Bičar
haha, skidam skidam Opasne igre - "Perro Amor" - Page 3 81549

Sponsored content


View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum

  •  

knjige forum AWSSite Meter
How to make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com